• Головна
  • Майже 80% будівельних робіт на будівництві сміттєпереробного заводу у Львові вже виконано, – ВІДЕО
10:09, Сьогодні
Надійне джерело

Майже 80% будівельних робіт на будівництві сміттєпереробного заводу у Львові вже виконано, – ВІДЕО

Майже 80% будівельних робіт на будівництві сміттєпереробного заводу у Львові вже виконано, – ВІДЕО

У Львові активно просувається будівництво сміттєпереробного заводу. Близько 80% будівельних робіт зі зведення сміттєпереробного комплексу вже виконано, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, на завод завезли 45% обладнання, яке виготовлене в Туреччині. Після закінчення фізичних робіт на майданчику почнуть монтувати обладнання, і цьогоріч завод має почати працювати.

Зараз на завод доставили: скрубери очищення повітря, вентилятори для камер біосушіння, аераційне обладнання для камер заводу, конвеєрні лінії механічної частини заводу та обладнання для системи знепилення повітря.

Як зазначив львівський мер, нещодавно виникли певні труднощі в перемовинах, але зараз ситуація наче стабілізувалась.

Як працюватиме сміттєпереробний завод у Львові

Основна мета заводу – максимально зменшити відсоток відходів, який потраплятиме на полігон. Після усіх процесів переробки та сортування залишаться відсортовані відходи, вторсировина, RDF паливо (27,96%) і до 15% екологічно безпечних залишків, які потребуватимуть захоронення на полігоні.

Потужність заводу становитиме 250 тисяч тонн відходів у рік. Цього достатньо, щоб приймати на переробку змішані відходи з усієї Львівської громади. 

При в’їзді на територію сміттєвози зважуватимуться та вивантажуватимуться  відходи у приймальній зоні. Спершу з них відбиратимуть великогабаритні речі. А після цього відходи потраплять до перших шредерів-подрібнювачів. Далі конвеєром їх транспортують до сортувальної кабіни, де відбиратимуть вторинну сировину. Згодом висушуватимуть у камерах біосушіння. 

Після цього процесу біологічно інертне сміття механічно відсортовуватимуть через барабанний, повітряний сепаратор і сепаратор металів. Далі – чиста кабіна сортування, де відбиратимуть кінцевий продукт.

Площа ділянки сміттєпереробного заводу — 9,66 гектарів. Загальна площа під комплексом становить майже  22 тисячі квадратних метрів.

Обладнання для біологічної частини заводу виготовляє польська компанія MTM, а для механічної – турецька компанія Benli. Систему знепилення повітря виготовляє компанія NEU-JKF. Все технологічне обладнання складається на території Європи, зокрема в Італії, Німеччині, Австрії, Польщі, а конвеєри виготовляють у Туреччині.

Зараз у ЛКП «Зелене місто» працюють над організаційною структурою підприємства. Проводять навчання менеджменту. Вони переймають досвід найкращих європейських та турецьких підприємств. Наступний етап – пошук працівників.

Читайте також: У Львові відновили будівництво сміттєпереробного заводу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #будівництво #сміттєпереробний завод
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
У Львові, на вул. Пластовій, 13, триває будівництво сміттєпереробного заводу. На сьогодні будівельні роботи вже виконані на 65%. Протягом найближчих місяців тут планують закрити всі дахові конструкції комплексу.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...