Політична реклама
15:00, 17 вересня
В країні розпочався "Народний референдум: 7 кроків до Перемоги"
Політична реклама
Стартувала ініціатива Громадська петиція «Народний референдум: 7 кроків до Перемоги». За словами ініціаторів, щоб ця петиція перетворилася на справжній референдум, потрібно щоб ця петиція набрала мільйони голосів – тоді влада не зможе його ігнорувати.
Єдиною умовою, єдиною можливістю досягти переваги над ворогом і перемогти в повномасштабній війні є єднання суспільства і консолідація всіх сил та ресурсів за принципом: «Все для фронту! Все заради перемоги!», — вважають ініціатори петиції до влади «Народний референдум: 7 кроків до Перемоги».
«Війна слугує прикриттям для безвідповідальності влади. Влада скасовує вибори, пояснюючи, що йде війна і неможливо провести голосування. Що робити простим українцям на плечі яких ліг тягар війни? Прийшов час українському народу запропонувати ефективні кроки до Перемоги, затвердити їх на першому «всенародному референдумі» у вигляді петиції до влади.
Щоб проста петиція перетворилася на референдум українського народу, ми створили інтернет-платформу для Громадської петиції «Народний референдум: 7 кроків до перемоги!», тому що обмеження у 25 тисяч голосів, як на офіційному сайті президента, не достатньо для того, щоб голова держави прислухався до вимог громадянського суспільства. Наша мета — зібрати мільйони голосів українців», — зазначає один з ініціаторів громадської петиції політтехнолог Сергій Гайдай.
Ось сім кроків, що необхідно здійснити задля досягнення Перемоги:
Скорочення державного апарату: ліквідація зайвих міністерств і державних установ яке приведе до скорочення чиновників на 80%, з кадрового резерву скорочених держслужбовців всіх чоловіків призовного віку мобілізувати до армії.
Почати оновлення управлінських еліт: працювати в держустановах повинні мати право тільки громадяни чоловічої статі призовного віку, які брали участь у бойових діях, та громадянки жіночої статі та громадяни непризовного віку, які пройшли тест на доброчесність і допомагали фронту.
Створити професійну армію: створити сучасне високотехнологічне мотивоване професійне військо де військовослужбовці — це добровольці які уклали контракт з державою та обрали своєю професією захист країни, замість армії «радянської школи», яка формується на базі призовників і примусово мобілізованих цивільних громадян.
Все для фронту! Все заради перемоги!: перерозподілити державний бюджет таким чином, щоб основна його частина — не менше 80% — витрачалася на потреби армії й оборони країни.
Економіка війни: максимально забезпечити держзамовленнями на виготовлення зброї й оснащення армії українські підприємства і підприємців, створити для них пільгові умови, пільгове кредитування з резервів Нацбанку, унеможливити втручання в їхню роботу державних бюрократичних і правоохоронних органів, запровадити спрощене оподаткування; податкову службу слід скоротити, а звільнених працівників мобілізувати.
Відкрити західні кордони: заборона на виїзд повинна бути тільки для держслужбовців.
Повернути демократичні процедури»: внести зміни до виборчого законодавства, щоб забезпечити можливість проведення справедливих і безпечних виборів та референдумів в умовах довготривалої війни.
Сергій Гайдай зазначив, що ця петиція, цей народний референдум потрібен не владі, він потрібен самим українцям.
«Ми інколи так не віримо у свої сили що нам особисто треба разом подивитися — а скільки нас тих, кому не байдужа країна? Цей референдум є справжнім громадським тиском на інколи неефективну, інколи не розумну, а інколи просто корумповану владу. Якщо чиновники самоусунулися від прийняття швидких, а головне правильних і своєчасних рішень — час їх змусити це робити», — підкреслив Сергій Гайдай.
Підтримати громадську петицію «Народний референдум: 7 кроків до Перемоги»: https://petition.fb.ua/uk
Довідка: Сергій Гайдай – український політтехнолог, генеральний продюсер каналу PRO:UA, Засновник агенції GAIDAYCOM.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,44
41,49
EUR
45,43
45,48
PLN
10,57
10,60
Останні новини
Оголошення
17:13, Вчора
live comments feed...
Коментарі