11:31, 8 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Львів'янка здобула на Олімпіаді у Токіо срібну медаль

Спортсменка зі Львова здобула срібну медаль у Токіо.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, львів‘янка Олена Старікова на Олімпійських Іграх у Токіо здобула для України срібну медаль. Велогонщиця фінішувала другою в індивідуальному спринті.

Нагадаємо, для Львова це уже третя медаль на Олімпійських Іграх у Токіо. Бронзові нагороди здобули борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна.

Олена Старікова також була дуже близькою до медалі у дисципліні кейрін, однак фінішувала четвертою. Медаль Олени Старікової – 19-та для України на цих Олімпійських Іграх.

Призерка Олімпійських ігор Олена Старікова, Фото - ЛМР

25-річна трекова велогонщиця Олена Старікова – багаторазова чемпіонка України, володарка Кубку Світу у спринті, срібна призерка Чемпіонату Європи з командного спринту. У 2019 році виборола срібло Чемпіонату світу, яке стало першою медаллю для України на Чемпіонатах світу з 2008 року, цього ж року здобула ще срібло і бронзу Чемпіонату Європи. У 2020 році стала чемпіонкою Європи з велотреку та бронзовою призеркою Кубку світу.

#олімпійськіігри #призеритокіо #олімпіадаутокіо #призеризільвова #Олена Старікова #новинильвів #новинильвова #новини