Партнерський матеріал.
10:01, 20 травня 2019 р.
Перевірено на собі: як грати в таймтаг
Партнерський матеріал.
"Пейнтбольний клуб Б3" пропонує львів'янам незвичну гру – таймтаг в основу якої покладено сюжет відомого фільму "Час". Команда 032.ua, в рамках партнерського спецпроекту "Чим зайнятися у Львові", вирішила перевірила на собі, чи варто грати в Таймтаг та як все відбувається.
Що таке Таймтаг?
Таймтаг (Timetag) – це динамічна, безконтактна гра, яку ми, з командою 032.ua, зіграли в клубі "Б3". Це був чудовий варіант поринути в іншу реальність та нестандартно відсвяткувати день народження, та просто активно відпочити.
Підгрунтям для створення нової, сучасної розваги, став науково-фантастичний трилер Ендрю Нікола "Час", де людство відкрило шлях до безсмертя, генетично запрограмувавши людей так, що після 25 років життя вони перестають старіти, а єдиною валютою стають не гроші, а час, який потрібно отримати, щоб не померти.
Як грати?
Нас було восьмеро, ми поділились на дві команди (по 4 людини в кожній команді). Кожен учасник отримав ігровий браслет (консоль), який ми одяганули на руку. На сенсорному екрані відображались дані про залишок часу гравця, результат команди та інша інформація про перебіг змагання.
Нам було необхідно пересуватись і поновлювати запаси часу з "Точки часу" або атакувати суперника. Але будьте обережні: атакуватимуть і вас! Надлишок можна здати в "Банк часу". Перемагає та команда, яка в кінці гри матиме в банку найбільше часу.
Цікавою особливістю гри є те, що при зближенні гравців протилежних команд на відстань менше 5 метрів у обох гравців час дуже швидко починає знижуватись час, і якщо не відбігти на відстань більше 5 метрів, або не натиснути на кнопку захисту, то можна втратити повністю весь час та вибути з гри, що також траплялося в нашій команді.
Як усе відбувається?
Спочатку пацівники провели нам інструктаж і розповіли правила безпеки, куди ж без них. Далі ми обрали, за яким сценарієм хочемо грати. Тут було три варіанти:
1. "Вартовий часу";
2. "Змагання банків часу";
3. "Протистояння".
Далі активують ігрові браслети – час пішов.
Ми зіграли в кожен з вищеперелічених варіантів, адже кожен з них має різний рівень важкості проходження.
Скільки це коштує
Вартість таймтагу на одну людину за годину гри – 200 гривень. У вартість входить все необхідне обладнання. Додаткові опції (не входять у вартість базового комплекту): форма (куртка та штани) – 30 грн. Знижка 50 гривень на другу годину гри (ціна становить 150 грн).
Як записатися на гру:
На гру можна записатись за телефоном: +38 (068) 876 - 55 - 70 або +38 (073) 211 - 21 - 81.
Нагадаємо, що "Пейнтбольний клуб Б3" окрім таймтагу, також пропонує різноманітні розваги. Наприклад, лазертаг, страйкбол, пейнтбол та різноманітні квести.
Читайте також на нашому сайті:
Перевірено на собі: чи варто на зупинці у Львові чекати нічний автобус
Перевірено на собі: як можна потрапити у Чорнобильську зону відчудження (ФОТО)
Перевірено на собі: робимо татуювання у Львові (ФОТО+ВІДЕО)
Перевірено на собі: чи страшно стрибати з роупом (ФОТО+ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
«Зимова єПідтримка» та «єКнига»: як витратити гроші на книжки
Новини компаній
17:00
Вчора
14:04
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:48, 26 грудня 2024 р.
19
16:43, 30 грудня 2024 р.
2
07:49, 26 грудня 2024 р.
309
11:16, 28 грудня 2024 р.
17
09:56, 22 грудня 2024 р.
live comments feed...
Коментарі