• Головна
  • Фіналіст «Х-фактор» та Львівська філармонія підтримали часопис «Дзвін»
12:48, 16 вересня 2014 р.

Фіналіст «Х-фактор» та Львівська філармонія підтримали часопис «Дзвін»

Програма заходу була цікавою як для меломанів, так і для читачів: на концерті виступив гурт «Тріода» - фіналіст проекту «Х-фактор».

14 вересня, о 18:00 год. у Львівській філармонії відбулося велике благодійне музично-літературне дійство «Нехай лунає Дзвін!», на підтримку літературно-мистецького часопису Національної Спілки письменників України «Дзвін».

Також під час заходу відбулися читання творів Дмитра Павличка, Валерія Шевчука, Юрія Андруховича, Миколи Петренка, Богдана Стельмаха та інших авторів «Дзвона»

Також під час заходу відбулися читання творів Дмитра Павличка, Валерія Шевчука, Юрія Андруховича, Миколи Петренка, Богдана Стельмаха та інших авторів «Дзвона».

Нагадаємо, часопис «Дзвін» має 75-річну історію та став платформою для багатьох відомих митців слова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#часопис Дзвін #Львівська філармонія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...