08:45, 27 січня 2014 р.
Вбитий львівський активіст в дитинстві врятував дівчинку, яка провалилась під лід
Сьогодні, 27 січня, загиблого активіста Євромайдану Романа Сеника поховають в рідному селі у Львівській області.
"Це була душа-людина. Навіть не можу нічого поганого згадати про нього: добряк, відкритий, чуйний. Останні 15 років він жив у місті Турка, працював оператором на АЗС. Раз на рік приїжджав на могилу батька. Він був простим сільським чоловіком, багато працював і мало вимагав для себе, але помер як герой", - розповів однокласник Сеника Роман Накинцив.
За словами вчительки місцевої школи Лідії Блисяк, він з простої родини - літня мама і сестра, що працює в дитсадку. Дітей у Романа не залишилося, хоча був двічі одружений, пише Сегодня.
Селяни самі збирали гроші на похорон. Тіло Романа Сеника буде спочивати в "геройській могилі" місцевого кладовища, де він став першим героєм.
"Ще в дитинстві Роман проявив себе справжнім героем, коли врятував сусідську дівчинку. Вона каталася на санчатах і впала в річку, лід проломився, вона мало не загинула. Рома першим кинувся її рятувати. Все, що можу сказати зараз - це людина з великої літери. Він був готовий віддати всього себе заради інших, всім допомогти, майстер - золоті руки", - розповідає сестра загиблого Леся Лисак.
За словами сестри, останній раз вони спілкувалися в середу. "Він сказав: я приїхав сюди за тебе, за твоїх дітей та онуків, хтось же повинен тут бути замість вас!" - каже сестра.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:20, 28 січня
13:39, 27 січня
62
08:40, 2 лютого
29
live comments feed...
Коментарі