![](https://s.032.ua/section/logo/upload/pers/40/logo.png?20250211)
14:31, 8 січня 2014 р.
У Святвечір на Львівщині поїзд збив чоловіка
За інформацією працівників Самбірської райдержадміністрації 6 січня близько 9.00 на неохороняємому залізничному переїзді Бісковичі – Максимовичі, що на Львівщині постраждав місцевий житель.
За попередньою інформацією на обладнаному звуковою та світловою сигналізацією, Львівської дирекції залізничних перевезень ДТГО «Львівська залізниця», дизель поїздом № 955, сполученням Самбір – Нижанковичі, травмовано жителя с. П’яновичі Самбірського району, 1984 року народження.
Потерпілого доставлено в травматологічне відділення Самбірської ЦРЛ, стан середньої важкості. Затримки руху залізничного транспорту не було. Причини події – з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:56, 31 січня
11:56, 31 січня
11:56, 31 січня
84
live comments feed...
Коментарі