
11:35, 8 квітня
Надійне джерело
Львівщина отримає 27,7 млн євро на розвиток інфраструктури на кордоні з Польщею

На Львівщині за підтримки Європейського Союзу планується масштабна розбудова інфраструктури на міжнародних пунктах пропуску «Краковець» та «Рава-Руська».
Як повідомляє Служба автомобільних доріг Львівської області, було оголошено публічні закупівлі на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту автомобільних доріг М-10 Львів – Краковець та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська.
Проєкт передбачає будівництво нових майданчиків для стоянки вантажного транспорту на під’їздах до міжнародних пунктів пропуску. Планується створення 270 місць для вантажівок у Рава-Руській та ще 200 місць у Краківці. Це дозволить оптимізувати транспортні потоки, зменшити черги та підвищити безпеку руху, що є важливим для розвитку міжнародної торгівлі та економічних зв’язків з Польщею.
«Метою проєкту є сприяння переміщенню осіб і товарів через державний кордон України, що дозволить поліпшити інфраструктуру на важливих ділянках дороги в межах Львівської області», – зазначив керівник Служби відновлення Олег Береза.
Проєкт також включає виконання низки важливих робіт: асфальтування ділянок, освітлення, встановлення дорожньої розмітки, огорож та озеленення території. Окремо передбачена установка санітарно-побутових приміщень, а також забезпечення стаціонарним електро- та водопостачанням.
Загальний бюджет проєкту складає 27,7 мільйона євро. Половина цієї суми буде виділена Європейським Союзом у вигляді гранту, а інша половина буде покрита державним співфінансуванням. Розробка проєктів реконструкції обох напрямків коштуватиме близько 9 мільйонів гривень.
Читайте також: На Львівщині на кордоні з Польщею встановлять сучасні залізничні сканери для митного контролю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
16:56
Вчора
Оголошення
11:08, 19 квітня
16
13:05, 14 квітня
20:23, 20 квітня
52
13:54, 23 квітня
1
11:06, 21 квітня
3
live comments feed...
Коментарі