![](https://s.032.ua/section/logo/upload/pers/40/logo.png?20250210)
11:31, 18 грудня 2024 р.
Надійне джерело
У 38 років помер керівник департаменту Львівської ОДА Орест Гринів
![У 38 років помер керівник департаменту Львівської ОДА Орест Гринів У 38 років помер керівник департаменту Львівської ОДА Орест Гринів](/dist-assets/images/cap.jpg)
На 39-му році життя помер, внаслідок хвороби, Орест Гринів – керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА.
Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
«Світла людина. Природжений лідер, який завжди був прикладом для інших, об’єднував навколо себе колег і друзів, надихав своєю працелюбністю та відданістю справі. Той, за ким йшли інші, кому довіряли й кого поважали. Відповідальний, мудрий і щирий.
Непоправна втрата для всіх, хто з ним працював і знав його особисто. Вічна пам'ять! Щирі співчуття рідним та близьким», – зазначив очільник Львівщини Максим Козицький.
Читайте також: Помер депутат Львівської обласної ради трьох скликань Михайло Барбара
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі