
Тема дня. Нові фото
10:42, 24 вересня 2013 р.
Буревій на Львівщині назвали кінцем світу: десятки львів’ян тепер не знають, як відремонтувати їхні автомобілі (ФОТО, ВІДЕО)
Тема дня. Нові фото
Частиною території Самбірського району Львівської області пройшли грозові дощі з шквалистими поривами вітру, місцями понад 25 м/с, внаслідок чого тимчасово від електропостачання було відключено 8 населених пунктів: села Бісковичі, Воютичі, Максимовичі, П’яновичі, Лановичі, Міжгайці,Баранівці та частково місто Самбір. Про це інформує Факти ICTV.






Пошкоджено покрівлі житлових будинків та об’єктів соціально-побутової сфери, повалені дерева та обірвані комунальні лінії електропередач.
У Самборі – пошкоджені покрівлі 36 будинків, зокрема бібліотеки, училища культури та профтехучилища.
Повалені 77 дерев, якими пошкоджено 4 автомобілі, 2 опори міських ліній електропередач, гілками обірвані дроти, частково відключено електропостачання. До лікувальних закладів з травмами звернулось дві особи, яких після огляду і надання медичної допомоги відправлено на амбулаторне лікування.
У селах Рудня та Бабинське – пошкоджені покрівлі кількох приватних будинків, господарчі будівлі, забійного цеху, пекарні та 2 складів, кафе. Станом на 7 год. 24 вересня відновлено електропостачання 6 населених пунктів, залишається відновити частково знеструмлені Самбір та село Бісковичі.
Розпилили 59 повалених дерев, звільнено 4 автомобілі, при міській адміністрації створено комісію для підрахунку та уточнення збитків. До ліквідації наслідків негоди залучено 87 людей та 20 одиниць техніки. Ситуація знаходиться на контролі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
09:32, 26 лютого
09:32, 26 лютого
18:38, 26 лютого
09:32, 26 лютого
14:05, 3 березня
live comments feed...
Коментарі