• У гарячому львівському дербі «Карпати» перемогли «Рух»,- ВІДЕО
20:00, Вчора

У гарячому львівському дербі «Карпати» перемогли «Рух»,- ВІДЕО

Сьогодні, 21 жовтня, на «Арені Львів» відбулося довгоочікуване львівські дербі, на якому «Рух» приймав «Карпати» у 10-му турі УПЛ.

З самого початку матчу обидві команди почали грати дуже активно. Атаки хвиля за хвилями шли від одних воріт до других.

Але перші, справжні небезпечні моменти створили «Карпати». На 17-й хвилині Адамюк метрів з 30 завдав потужного удару воротам «Руха» - Ледвій парирує мʼяч на кутовий.

Після цього Очеретько міг двічі забивати після розіграшу кутового, але з початку захисник «Руху», а потім Бруніньо завадили мʼячу вразити ворота хазяїв поля.

На 21-й хвилині Олексій Сич завдав удару по воротах «Карпат», але Олександр Кемкін спокійно впорався з цим пострілом рухівця.

На 25-й хвилині Климчук після навісу у штрафну небезпечно бив головую по воротах «зелено-білих», але мʼяч летіть повз ворота.

На 32-й хвилині Карабін сильно пробив з поза меж штрафної — Кемкін відбиває, а у Краснопіра на добиванні рефері фіксує офсайд.

Через три хвилини Мирошниченко вчасно блокує мʼяч та рятує ворота «Карпат» після небезпечного розіграшу штрафного.

На 43-й хвилині Мирошниченко зі стандарту з правого флангу навісив у центр штрафної і Жан Педрозу чудовим ударом головою у дальній нижній кут відкриває рахунок у зустрічі — 0:1!

Наприкінці першого тайму між гравцями виникла сутичка, яку почали Мирошниченко та Климчук за підсумками якої арбітр показав обом футболістам по жовтій картці.

На початку другого тайму відбулась перша заміна у «Руха» - Притулу замінив Євген Пастух.

На 56-й хвилині Очеретько та Бруніньо розіграли красиву комбінацію на лівому фланзі, але Очеретько попав в офсайд.

На 59-й хвилині Пономарьов знову кидає в бій свіжі сили. Замість Климчука та Підгурського вийшли Сапуга та Квасниця.

Через хвилину Бруніньо красиво жонглюючи, відав на Стеніо, але мʼяч після удару бразильця летить повз ворота.

На 62-й хвилині вже подвійну заміну проводить Лупашко. У «Карпат» замість Очеретько та Бруніньо вийшли Шах та Підлепенець.

На 66-й за фол проти суперника отримує жовту картку Артур Шах.

На 75-й хвилині стійка воріт «Карпат» рятує «зелено-білих» від гола після удару Романа.

Через хвилину Устименко вийшов на поле замість Невеса.

На 80-й хвилині Федор пробив з-за меж штрафного майданчика - Кемкін відбиває. Квасниця добиває в дотик, але вище воріт.

Ще одна заміна у «Карпат» - Адамюка замінив Векляк.

Останні хвилини матчу пройшли з перевагою «Руху», але зрівняти рахунок у історичному дербі їм так і не вдалося. «Карпати» перемагають з рахунком – 0:1 завдяки голу Жана Педрозу!

Після цього матчу «Карпати» з 12 очками піднімаються на восьме місці у турнірній таблиці, а «Рух» з  13 очками залишається на сьомому.