
14:06, 12 жовтня 2024 р.
Надійне джерело
У Львові на Личаківському цвинтарі проведуть екскурсії

У рамках Львівського тижня скульптури 2024, у музеї «Личаківський цвинтар» проведуть спеціальні авторські екскурсії, які триватимуть впродовж вихідних – 12 та 13 жовтня.
Про це повідомили у Львівській міськраді.
Львів’яни змоужть ознайомитися із зразками меморіальної пластики різних авторів, стилів та виконаних у різних матеріалах. На прикладі різнотипних поховань Личаківського кладовища буде змога побачити особливості їх стилістичних змін у часі.
В рамках «Львівського тижня скульптури 2024», на території музею «Личаківський цвинтар» буде проведено дві екскурсії:
- 12 жовтня (субота) о 15:00 – екскурсія «Меморіальна скульптура до початку ХХ століття»;
- 13 жовтня (неділя) о 15:00 – екскурсія «Меморіальна скульптура ХХ - початку ХХІ століття».
Авторські екскурсії проведе Руслан Серцелевич, заступник директора ЛКП «Музей “Личаківський цвинтар”». Вартість: 300 гривень. Реєстрація за посиланням.
Читайте також: Олеський замок на Львівщині відкрили для відвідувачів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:31, 8 квітня
06:13, 4 квітня
06:13, 4 квітня
14:00, 5 квітня
14:00, 5 квітня
live comments feed...
Коментарі