• Спортсмени зі Львівщини – срібні призери міжнародного турніру з веслування
13:50, Сьогодні
Надійне джерело

Спортсмени зі Львівщини – срібні призери міжнародного турніру з веслування

Ілля Горлов і Денис Венгер стали призерами у веслуванні на каное-четвірці серед юнаків до 17 років.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

В Угорському Сегеді 18-22 вересня відбувся міжнародний турнір Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta. Участь у змаганнях взяли більше 700 спортсменів з понад 40 країн. Здобувши 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові нагороди, команда України посіла 7 місце в медальному заліку.

Спортсмени зі Львівщини Ілля Горлов і Денис Венгер стали срібними призерами у веслуванні на каное-четвірці на дистанції 1000 метрів серед юнаків до 17 років (разом з киянином Михайлом Леутою та Кирилом Щуровим з Дніпра).

«Спортсмени представляють СДЮСШОР “Веслярик” та Львівський фаховий коледж спорту. Їх тренують Володимир Дець, Михайло Поцюрко та Ростислав Білінський. До речі, для Іллі Горлова – це перша міжнародна медаль», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.