• Львівські «Карпати», граючи у меншості, перемогли «Чорноморець», - ВІДЕО
15:18, Сьогодні
Надійне джерело

Львівські «Карпати», граючи у меншості, перемогли «Чорноморець», - ВІДЕО

Сьогодні, 21 вересня, у матчі 7-го туру УПЛ львівські «Карпати» грали на виїзді в Одесі з місцевим «Чорноморцем».

В стартовий склад львівʼян повернувся Очеретько, який пропускав матч з «Шахтарем» за умовами договору оренди.

На 6-й хвилині виник перший небезпечний момент у матчі — Саків навісив у район воротарської і Стеніо з кількох метрів пробив вище воріт одеситів.

На 12-й хвилині Мирошниченко завдав сильного удару по воротах «Чорноморця», але Рудько парирував мʼяч.

На 18-й хвилині Удод дуже жорстко влетів в Стеніо після чого у бразильця обличчя залило кровʼю і після чого гравець «Чорноморця» отримав жовту картку.

На 29-й хвилині після удару Бутко мʼяч пролетів значно вище воріт Кемкіна.

На 32 хвилині Очеретько «відповів» таким же потужним, але невлучним ударом.

Через хвилину Петряк отримав жовту картку за суперечку з арбітром.

На 37-й хвилині Бруніньо знесли прямо перед лінію штрафного майданчика. Мирошниченко завдав сильного удару, але мʼяч пролетів над поперечкою воріт.

Буквально сходу Лацабідзе розрізним пасом вивів Кайо Гомеса сам на сам з Кемкіним — легіонер пробив в дальній кут воріт львівʼян та зовсім трішечки не влучив.

Другий тайм активніше почали «зелено-білі». На 52-й хвилині Кисіль збив Чачуа за біля штрафного майданчика «моряків». Арбітр призначає штрафний, який чудовим ударом поміж голів у стінці реалізує Тарас Саків - 0:1!

Через пару хвилин атаку «Чорноморця» ударом-прострілом завершує Бутко, але Кемкін рятує ворота «зелено-білих».

Львівʼяни відповіли дальнім ударом Бруніньо — мʼяч летить повз ворота. На 59-й хвилині відбулась перша заміна в складі «Карпат». Замість Бруніньйо на поле вийшов Артур Шах.

На 63-й хвилині Бабіч провів відразу чотири заміни. У «Чорноморця» поле залишили Лацабідзе, Хобленко, Петряк, Кайо Гомес. Вийшли Жоао Нето, Сігеєв, Попов, Янаков.

На 64-й хвилині львівʼяни залишились у меншості — Адамюк отримав другу жовту картку після фолу проти Попова.

Відразу Лупашко проводить подвійну заміну: замість Очеретько та Стеніо вийшли Педрозу та Підлепенець.

На 72-й хвилині Янаков потужним ударом перевірив на міць сітку воріт львівʼян, на щастя для «Карпат» з зовнішньої сторони воріт.

Буквально сходу «левам» удалась небезпечна контратака - Рудько після удару Підлепенця рятує ворота одеситів.

На 75 -й хвилині автор самого красивого голу минулого туру Пшеничнюк, який замінив на полі Габелка.

Через дві хвилини «Карпати» провели подвійну заміну — замість Чачуа та Невеса вийшли Устименко та Клименко.

На 85-й хвилині Пшеничнюк отримав жовту картку за те, що тримав за футболку Шаха. Львівʼяни здобули право на небезпечний штрафний, який пробив Мирошниченко — мʼяч пролетів над воротами.

Через хвилину Шах небезпечно пробив після швидкої контратаки «Карпат», але не влучив в отвір воріт.

На 89-й хвилині арбітра показав жовту Кемкіну за неспортивну поведінку — голкіпер «Карпат» відкинув мʼяч.

Відчайдушні спроби «Чорноморця» зрівняти рахунок у компенсований час виявились безрезультатними. «Карпати», граючи у меншості, здобули важливу перемогу в Одесі. Наразі «зелено-білі» з 8 очками займають десяте місце у турнірній таблиці.