• «Карпати» не змогли відстояти перемогу у матчі з «Ворсклою», - ВІДЕО
16:07, 31 серпня

«Карпати» не змогли відстояти перемогу у матчі з «Ворсклою», - ВІДЕО

Сьогодні, 31 серпня, львівські «Карпати» приймали на стадіоні «Україна» полтавську «Ворсклу» у матчі 5-го туру УПЛ.

Перший небезпечний епізод у матчі виник на шостій хвилині. Підлипенець завдав дальнього удару, але голкіпер «Ворскли» впевнено фіксує мʼяч.

На 13-й хвилині після потужного удару Бабогло з метрів 30 - Ісенко відбиває мʼяч на кутовий.

А ще через дві хвилини Чачуа видав чудовий прострільний пас з правого флангу, який у дальній стійці воріт замкнув Артур Шах — 1:0!

На 26-й хвилині жовту картку отримав Альварес, за те що рукою притримував Кане.

На 33-й хвилині Чачуа виконав подачу з правого флангу на Іґора Невеса, який в дотик завдав удару головою – повз ворота.

На 37-й потужний удар Очеретько з лінії штрафного майданчика потряс поперечку воріт полтавчан.

Уже в компенсований час першого тайму Кане мав змогу забити гол, але його удар приблизно з 11-метрової позначки, заблокував Бабогло.

На початку другого тайму першу заміну зробив головний тренер полтавчан Долганський - замість Корнієнко вийшов Бацула.

На 53-й хвилині Ковталюк грубо зіграв проти Мирошниченка за що отримав жовту картку.

На 57-й хвилині Скляр на лівій стійці у штрафній замкнув передачу з правого флангу від Крупського— 1:1.

Фактично відразу відбулась ще одна заміна у складі полтавців. На поле вийшов Ієде замість Миколи Ковталюка.

На 64-й хвилині перші заміни провів Владислав Лупашко. У львівʼян замість Шаха та Невеса на поле вийшли Костенко та Стеніо

На 73-й чудовий сейв Кемкіна рятує «Карпати» від другого голу після удару головою Скляра.

На 78-й нова атака полтавчан завершилась сильним ударом Йєде у ближній кут, але знову Кемкін на висоті.

На 80-й хвилині Долганський зробив ще дві заміни — замість Павлюка та Скляра вийшли Хрипчук та Нестеренко.

На 83-й хвилині полтавчани пробачають «Карпати» - Челяднин бив головою на дальній стійці на відстані метра, але не влучив у ворота.

На 85-й хвилині рідкий у другому таймі гольовий момент у «зелено-білих», але Стеніо перетримав м'яч і пробив низом поруч зі стійкою воріт «Ворскли».

Уже в компенсований час у львівʼян замість Чачуа на поле вийшов Юрій Тлумак.

У підсумку свисток арбітра зафіксував нічию — 1:1. Після пʼяти турів «Карпати» з пʼятьома очками займають десяте місце у турнірній таблиці.

Свій наступний матч львівʼяни зіграють 14 вересня проти чемпіона України донецького «Шахтаря».