21:40, 30 серпня
Надійне джерело

Львівській «Рух» розгромив «Інгулець», - ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 30 серпня, львівській «Рух» приймав на «Арені Львів» петрівський «Інгулець».

З перших хвилин львівʼяни потужно розпочали матч. На 2-й хвилині Квасниця чудово накрутив опонента праворуч у штрафному майданчику і зробив навіс на протилежну штангу, на голову Карабіна - але Ярослава явно не вийшов удар.

А вже на 14-й хвилині гравці «Руху» провели дуже красиву атаку. Після перепасовки Федір — Квасниця — Сич — Федір — Квасниця, останній у штрафному майданчику пробив по воротах, але влучив у ліву хрестовину воріт. На щастя, для львівʼян, першим на добиванні був Карабін, який відправив «круглого» у ворота «Інгульця»  - 1:0!

Після цього два небезпечних гольових моменти зʼявилась у воріт «Руху». З початку Волохатий ледь не влучив у ворота, а через хвилину мʼяч після дальнього удару Козаку трішки розминувся зі штангою.

Після першого тайму впевненості у підсумковому позивному результаті зовсім для львівʼян зовсім не було.

Але вже на початку другому тайму «Рух» подвоїв перевагу у рахунку.

Гравець «Інгульця» невдало вибив мʼяч біля власних воріт і Ілля Квасниця з лінії штрафного майданчика відправляю мʼяч у лівий кут воріт — 2:0!

Львівській «Рух» розгромив «Інгулець», - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Не пройшло чотирьох хвилин як «Рух» довів рахунок до розгромного. Холод запалює свічку, в результаті м'яч опускається на ногу Краснопіра, нападник львівʼян вривається у штрафну і в оточенні трьох захисників влучно бʼє — 3:0!

Львівській «Рух» розгромив «Інгулець», - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

На 57-й хвилині після розіграшу кутового Холод вистрибує вище всіх та головою відправляє мʼяч у ворота «Інгульця» - 4:0!

А ще через три хвилини Краснопір вбиває м'яч у сітку після ідеального прострілу Квасниці у штрафну — 5:0!

На 74-й хвилині чудову нагоду забити шостий мʼяч мав Квасниця, який отримав красивий пас пʼятою від Федора, але на жаль, влучив у воротаря.

Після цього гольового феєрверка команди фактично вже догравали зустріч. Блискуча перемога «Руху» після якою львівський клуб піднявся на друге місце у турнірній таблиці.

Свій наступний матч зіграють 14 вересня у Полтаві проти місцевої «Ворскли».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію