• Львівська каноїстка виборола бронзову медаль чемпіонату світу
13:20, 26 серпня
Надійне джерело

Львівська каноїстка виборола бронзову медаль чемпіонату світу

Львівська каноїстка Валерія Терета здобула третє місце на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное. Дівчина змагалась у каное-одиночці на дистанції 5000 м.

Як повідомляє пресслужба львівської мерії, чемпіонат відбувся в узбецькому Самарканді. Загалом збірна України на цих змаганнях заробила дві золотих та дві бронзові нагороди, посівши підсумкове пʼяте місце у загальному медальному заліку.

Одну з бронзових нагород здобула львівська спортсменка Валерія Терета. Каноїстка фінішувала третьою в одиночці на дистанції 5000 м. У заїзді Валерія програла всього 16 секунд представниці Німеччини Анніці Лоске.

Нагадаємо, Валерія Терета – вихованка Михайла Поцюрка та Володимира Деця, учениця Львівського фахового коледжу спорту. Тренується в СДЮШОР «Веслярик».