• «Карпати» у Львові розгромили «Кривбас» у першому домашньому матчі сезону, - ВІДЕО
17:54, 11 серпня

У неділю, 11 серпня, львівські «Карпати» зіграли перший домашній матч сезону на стадіоні «Україна».

«Біло-зелені» приймали бронзового призера минулого чемпіонату криворізький «Кривбас».

На 9-й хвилині виник перший голевий момент у матчі — Кожушко мав забивати після розрізного пасу у штрафну Луньова, але Кемкін врятував ворота львівʼян.

Через пару хвилин знову Луньов відправив чудовий пас у штрафну на Кожушко, але мʼяч після удару Кожушку полетів повз ворота.

На 18-й хвилині Бабогло зносить Хомченовського у штрафної «Карпат». Арбітр призначив пенальті — і знову Кемкін зіграв блискучі відбивши удар Луньова з 11- метрової позначки.

На 23-й хвилині небезпечно пробив Вакулко, але на щастя львівʼян мʼяч пролетів повз ворота.

Тільки на 32-й хвилині «зелено-білі» створили перший небезпечний момент у воріт «Кривбасу». Адамюк наніс сильний удар, але Клищук зафіксував важкий мʼяч.

Через пару хвилин «Карпати» після розіграшу кутового створили паніку у воріт «Кривбасу», але кілька спроб ударів було заблоковано захисниками криворіжців.

На 38-й хвилині отримавшего травму Твердохліба замінив Аморозу.

Через хвилину Підлепенець на швидкості прорвався до воріт «Кривбасу», але втратив мʼяч, який вдало відлетів до Шаха. Влучний удар в кут 19-річного дебютанту — 1:0!

Не пройшло і трьох хвилин, як Полегонько завдав сильного удару з поза меж штрафної і мʼяч після рикошету знову влучає у ворота «Кривбасу» - 2:0!

На останній хвилині компенсованого часу Кемкін знову рятує ворота львівʼян після небезпечного удару Хомченовського.

Другий тайм «Карпати» почали з атак. Шах відібрав мʼяч у штрафній «Кривбасу» та небезпечно пробив — Клищук рятує ворота команди Вернідуба.

На 63-й хвилині Мирошниченко сильно пробив зі штрафного — мʼяч пролетів трішки вище поперечини воріт «Кривбасу».

На 76-й хвилині замінив Підлепенця та дебютував у складі «Карпат» орендований у донецького «Шахтаря» гравець Олімпійської збірної Олег Очеретько. Також Невеса замінив Стеніо.

На 80-й хвилині «Карпати» довели рахунок до розгромного. Альварес сильно пробив поза меж штрафної, Клищук відбив перед собою, але першим на добивання був Чачуа, який відправив мʼяч у кут воріт «Кривбасу» - 3:0!

На 85-й хвилині Стеніо відав пас у штрафну на Очеретько — дебютант «Карпат» пробив над поперечиною.

На 87-й хвилині тільки замінивший Чачуа Тлумак міг забити четвертий гол, він добивав мʼяч після сейву Клищука, але пробив вище воріт.

У компенсований час Романчук мав нагоду відіграти один мʼяч, але пробив вище поперечини.

«Карпати» сенсаційно перемагають «Кривбас» з рахунком 3:0!