• Головна
  • Львівська борчиня стала п’ятою на Олімпійських іграх у Парижі
11:01, 8 серпня

Львівська борчиня стала п’ятою на Олімпійських іграх у Парижі

Львів’янка Оксана Лівач виборола п’яте місце на Олімпійських іграх 2024 у вільній боротьбі.

У середу, 7 серпня, у Парижі відбулись фінальні змагання за бронзову медаль з боротьби у ваговій категорії до 50 кілограмів. Львівська спортсменка позмагалася з японкою Юкі Сусакі, яка, до слова, є олімпійською чемпіонкою. На жаль, Оксана поступилась із результатом 10:0 на користь японської спортсменки, повідомляє пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, Оксана Лівач – заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи, володарка Кубку світу, призерка чемпіонату світу та Європейських ігор.

Олімпійську ліцензію борчиня завоювала на європейському кваліфікаційному турнірі в Баку – у півфіналі (до 50 кг) Оксана Лівач здобула перемогу над чотириразовою призеркою Олімпіади Марією Стадник.

Тренери – Тетяна Кіт, Нарек Будагян, перші тренери – Василь Лівач, Олег Сазонов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію