• «Карпати» зіграли внічию з «Вересом» у першому матчі чемпіонату, - ВІДЕО
17:58, 3 серпня

«Карпати» зіграли внічию з «Вересом» у першому матчі чемпіонату, - ВІДЕО

Сьогодні, 3 серпня, після чотирирічної перерви знову зіграли в УПЛ. На стадіон «Авангард» у Рівному «зелено-білі» дали старт чемпіонату України матчем з місцевим «Вересом».

У першому офіційному матчі сезону у основному складі львівʼян вийшли відразу пʼятеро новачків: Орест Кузик, Денис Мирошниченко, Олександр Кемкін, Пабло Альварес та Володимир Адамюк.

На 10 хвилині арбітр «нагородив» першою жовтою карткою нового сезону за фол Дениса Мирошниченко.

На 12-й хвилині Кемкін врятував ворота «Карпат» після небезпечного удару Степанюка.

На 15-й хвилині Підлипинець наніс сильний, але дуже не точний удар по воротам рівнян.

Через кілька хвилин Мрвальєвич завдав сильного дальнього удару, але мʼяч пролетів над поперечиною воріт «Карпат».

На 24-й хвилині, Шарай після передачі Дахновського, практично вийшов віч на віч з голкіпером, але Бабогло встиг заблокувати удар гравця «Вереса».

Перший удар у створ воріт «Вереса» львівʼяни завдали лише на 38-й хвилині після штрафного, але мʼяч став легкою здобиччю Кожухаря.

Уже в компенсований час першого тайму Кемкін знову врятував ворота львівʼян після небезпечного та сильного удару Мрвальєвича.

На 56-й хвилині у складі «Карпат» відбулась перша замін, отримавшого травму Сахіва замінив Павло Полегонько.

На 60-й хвилині Костенко небезпечно подав у штрафну, але Кожухар був першим на мʼячі.

На 65-й хвилині пас голкіпера «Карпат» перехопив Степанюк і відав в центр штрафної на Сікейру, але бразилець бʼє вище воріт.

На 76-й з небезпечного штрафного Полегенько пробив повз ворота «Вереса».

На 84-й хвилині Альвареса замінив Клименко.

На 89-й хвилині «Карпати» залишились у меншості, за  жорсткий підкат проти Степанюка, отримав другу жовту Костенко.

Уже в компенсований час Лупашко провів потрійну заміну замість Кузика, Підлипинця та Невеса вийшли Стеніо, Сидун та Шах.

Але встигти змінити хід подій на полі «свіжа кров» львівʼян не встигла. У підсумку нульова нічия у першому турі, яке «Карпати» скоріше можуть занести себе в актив.

У наступному турі “Карпати” у Львові прийматимуть “Кривбас” з Кривого Рогу. Матч відбудеться на стадіоні “Україна” у неділю, 11 серпня, о 15:30.