
13:37, 25 лютого 2024 р.
Надійне джерело
Львівські лучники вибороли п'ять нагород на чемпіонаті Європи

Жіноча трійка у складі Анастасії Павлової, Ірини Третьякової та Соломії Гнип, які з однаковим рахунком 5:1 на шляху до золота здолали у півфіналі команду Ісландії, а у фіналі – Італії.
У хорватському Вараждині триває чемпіонат Європи зі стрільби з лука, де беруть участь львівські спортсмени-лучники. Напередодні одразу декілька із них здобули медалі у командних змаганнях.
Як розповіли в управлінні спорту Львівської міської ради, Соломія Гнип стала чемпіонкою Європи серед дорослих, а Дзвенислава Черник – серед юніорок. Костянтин Ваксман та Олег Драбік у змаганнях юніорів стали віцечемпіонами Європи, поступившись у фіналі ізраїльтянам. А Святослав Карпенко (юніори) у команді блочників став бронзовим призером чемпіонату Європи.
До слова, напередодні також 16-річна шпажистка зі Львова Анна Максименко вперше у кар'єрі виграла чемпіонат Європи серед кадетів, що триває в італійському Неаполі.
Читайте також: Садовий закликав українців, які є закордоном, вийти на мітинги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
06:44, 19 березня
15:15, 20 березня
15:12, 20 березня
11:59, 20 березня
15:14, 20 березня
live comments feed...
Коментарі