
13:37, 21 липня 2023 р.
Надійне джерело
У Львові жінка отримала вирок за підтримку агресії рф у соцмережах

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Львівської обласної прокуратури уродженку Нікополя визнано винною у виправдовуванні, визнанні правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України та глорифікації її учасників.
Її засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі, повідомляє Львівська обласна прокуратура.
У суді прокурори довели, що засуджена у соцмережах активно підтримувала країну агресора та виправдовувала розпочату ним повномасштабну війну проти України. А також поширювала інші типові наративи російської пропаганди.

Зокрема, 44-річна жінка публікувала дописи у яких звинувачувала Україну у вбивствах мирних мешканців на території Донецької та Луганської областей протягом 8 років.
До набрання вироком законної сили засуджена перебуватиме під вартою. Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ у Львівській області.
Читайте також: На Львівщині посадовець у лікарні вимагав у військового $1000, щоб "повпливати" на ВЛК.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
10:11, 10 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня