![](https://s.032.ua/section/logo/upload/pers/40/logo.png?20250210)
14:47, 7 липня 2023 р.
Надійне джерело
Каратисти із Львівщини вибороли нагороди на міжнародному турнірі
![Каратисти із Львівщини вибороли нагороди на міжнародному турнірі Каратисти із Львівщини вибороли нагороди на міжнародному турнірі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Каратисти із Львівщини здобули дві нагороди на міжнародному турнірі.
Про це повідомляєУправління молоді та спорту Львівської ОДА
Третій етап міжнародного турніру «Карате 1 – Юнацька Ліга» відбувся у Хорватії. У змаганнях взяли участь понад 3100 юних спортсменів з 72-х країн світу. Нагороди для нашої держави виборювали 264 атлети, які здобули 19 нагород. Дві з них для України здобули спортсмени Львівщини.
Срібло серед юніорів виборла Юлія Крот, яка змагалась у ваговій категорії понад 66 кг. Тренується спортсменка у клубі «Юніон». Бронзу серед кадетів виборов Назарій Озоруба. Представник клубу «Юніон» змагається у ваговій категорії до 63 кг, Львів.
Читайте також: Упродовж року львівські учні можуть безкоштовно їздити у міських автобусах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:57, 3 лютого
14:58, 5 лютого
19:41, 29 січня
10:20, 28 січня
10:48, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі