• Головна
  • Для дітей у Львові проводять безкоштовні майстер-класи (РОЗКЛАД)
15:01, 6 серпня 2013 р.

Для дітей у Львові проводять безкоштовні майстер-класи (РОЗКЛАД)

На «Території дружби» цього тижня дітки будуть створювати композиції із каміння, робитимуть віяла, а також поринуть у світ історії на екскурсії «Величні тисячоліття України».  Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Незабутній останній місяць літа чекає на діток на «Території дружби».  Відвідування наших занять — гарна  нагода знайти нових друзів та навчитись чомусь цікавому! Щодня в будні ми проводимо для дітей пізнавальні заняття, творчі майстер-класи, організовуємо рухливі ігри на майданчику», - каже Марта Геронович, педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району.

Нагадуємо, працює «Територія дружби» з 1 червня до 31 серпня (з понеділка по п’ятницю) при клубі естетичного виховання «Сонечко» (вул. Гетьмана Мазепи,13а). Початок занять – з 11.00 год. З 14 серпня «Територія дружби» працюватиме до 14.00 год.

Заняття на «Території дружби» —  безкоштовні. Більше інформації про проект  можна отримати за номером телефону 0677139786.

 

Графік майстер-класів на «Території дружби»

Аплікації з листків та квітів

 

6 серпня, 11.00 год.

 

Марта Геронович, 0677139786

Клуб «Сонечко-2»

(Мазепи,13а)

 

Екскурсія "Величні тисячоліття України" (вул. Коперніка, 15)

7 серпня, на 12.00 год.

 

Виготовлення магнітів із солоного тіста

7 серпня,  15:00 год.

Анастасія Пиріг, 0673356686

Клуб «Сонечко-1»

(Мазепи,13а)

 

Майстер-клас зі створення віял для дівчаток

8 серпня, 11.00 год.

 

Марта Геронович, 0677139786

Клуб «Сонечко-2»

(Мазепи,13а)

 

Створення скриньок для дрібничок з пластмасових пляшок

9 серпня, 11.00 год.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...