![](https://s.032.ua/section/logo/upload/pers/40/logo.png?20250210)
"дали задню"
15:00, 1 серпня 2013 р.
Підвищення проїзду у громадському транспорті не буде
"дали задню"
Голова Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників» Іван Велійка сьогодні повідомив, що перевізники, попри попередні «обіцянки», в серпні не запроваджуватимуть вільний тариф. Про це інформує Galnet
Нагадаємо, в середині липня львівські перевізники почали залякувати львів’ян та мерію впровадженням з серпня цього року в місті вільного тарифу. Зокрема, вони казали, якщо місто не погодиться на підняття тарифів на перевезення, то львів’яни за проїзд в громадському транспорті платитимуть ще на 20% більше від раніше пропонованого тарифу 3 гривні.
Міський голова Львова Андрій Садовий натомість відстоював свою позицію. Очільник міста неодноразово заявляв, що не хоче йти на поступки перевізникам і казав, що утримуватиме тариф 2 гривні максимально довго. При цьому він казав, що якщо перевізники покращать якість послуг, то тоді можна буде говорити і про зміну тарифу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:39, 27 січня
08:41, 2 лютого
16
13:39, 27 січня
2
live comments feed...
Коментарі