• Головна
  • Душ польовий – особиста гігієна в будь-який умовах
Новини компаній
20:48, 3 березня 2023 р.

Душ польовий – особиста гігієна в будь-який умовах

Новини компаній

В польових умовах захворіти легко. Адже доступ до чистої води, рушників та засобів особистої гігієни – або сильно обмежений або відсутній зовсім. Озноб, слабкість у м’язах, діарея, висока температура – перші симптоми інфекційних захворювань, які можна отримати в умовах відсутності цивілізації. 

Для того щоб час, проведений на природі, запам’ятався позитивом, потрібно підготуватися.

Одяг та взуття. Оберіть вільну одежу з міцної натуральної тканини. Взуття має бити вашого розміру або на розмір більше. Але ні в якому разі не тісне. Натерті ноги  - це нестерпний біль, який значно ускладнює піший хід. При будь-якій можливості, взуття та одяг потрібно сушити та витрушувати від сміття. Голову потрібно захищати завжди: взимку найбільші тепловтрати йдуть через голову; влітку – велика ймовірність перегріву.

Продукти. Їжа та вода не повинні викликати ніяких сумнівів щодо якості. Харчове отруєння у польових умовах– може стати смертельним. М'ясо та рибу краще зберігати в ямах, прикриваючи гіллям, овочі та ягоди - закопати в прохолодний пісок. Воду необхідно очищати спеціальними таблетками та фільтрувати. Запаси продуктів та води зберігайте в місцях недоступних для комах та гризунів. 

Особиста гігієна. Тут лише два слова – польовий душ.

Душ польовий – особиста гігієна в будь-який умовах, фото-1

Душ польовий – комплектація та переваги

В степу чи посеред лісу дійсно можна прийняти душ: невелику кількість води виливаємо на губку, змочену дезінфікуючим засобом, намилюємо все тіло і витираємось рушником. Це і є суха миюча процедура.

Комплектація:

  • 50 грамів води у пластиковому пакеті;

  • Губка, просочена засобом, що розчиняє бруд на поверхні шкіри людини. При цьому він є повністю безпечними. При необхідності, приймати такий душ можна кожного дня;

  • Рушник, щоб обтертися. Матеріал, з якого він виготовлений – спанлейс – у своєму складі має поліефірні та віскозні волокна. Застосовується цей матеріал переважно в медицині для виготовлення одягу лікарів. Після користування рушником, нема необхідності мити тіло водою. Воно залишається сухим та чистим, без липкості;

  • В деякі набори для душу на природі входить зволожуючий крем для тіла.

Переваги такого душу:

  • Простота у використанні. Не потрібен доступ до водопроводу чи ванної кімнати;

  • Широка сфера застосування: туристичний похід, довгий транспортний переїзд, тимчасове проживання в кемпінгу, догляд за хворою людиною, яка не встає з ліжка;

  • Безпека для шкіри. Розчин, який використовують для замочування губки має бути протестований дерматологами та не викликати алергії. Якщо відповідних сертифікатів товару немає – його не варто використовувати. 

  • Зручність у транспортуванні. Весь набір поміщається в упаковку розміром з учнівський зошитом. Його легко перевозити як у чемодані, так і в ручній поклажі;

  • Довгий строк служби. Закритий пакет з душом польовим зберігається 3 роки.

Недоліки: його легко забути вдома і власні запаси швидко закінчуються, адже ділитися просять часто.

Після того, як скористалися вмістом пакету, всі матеріали необхідно зібрати назад в упаковку і віднести у смітник. 

Душ польовий – для випадкових та запланованих подій

Наші поїздки частіше заплановані. Маршрути і зупинки продумані так, щоб мати можливість освіжитися двічі на день. Але буває по-іншому. Ми можемо опинитися там, де не планували і ніколи б не хотіли бути. Але в будь-якій ситуації головне  - потурбуватися про свою безпеку. Дотримання простих правил особистої, харчової та побутової гігієни - забезпечить нешкідливе перебування на природі, незалежно від того чи це Ваш план чи Ви не передбачали такого розвитку подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...