
12:03, 12 січня 2023 р.
Надійне джерело
У Львові виникла пожежа в будинку: загинув власник
Пожежа виникла у житловому будинку на вулиці Каганця.
12 січня о 06:50 рятувальникам повідомили, що виникла пожежа у Львові на вулиці Каганця в одноповерховому цегляному житловому будинку, критому шифером. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.
На момент прибуття пожежників до місця виклику з вікна будинку вибивався густий чорний дим, одна з кімнат будинку була повністю охоплена вогнем. Очевидці розповіли, що всередині можуть знаходитись люди. Під час розвідки місця пожежі в одній з кімнат рятувальники виявили на підлозі тіло чоловіка. Загиблим виявився 59-річний власник будинку.
О 07:22 вогнеборці локалізували пожежу та о 07:33 ліквідували. До ліквідації пожежі залучили 13 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки. Причини та обставини виникнення пожежі встановлюють.
Читайте також: На Львівщині під час руху загорівся мікроавтобус
Фото на головній: пресслужби ДСНС у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:33
Вчора
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
10:11, 10 грудня
18:44, 12 грудня
20:28, 16 грудня
