• Головна
  • На Львівщині чоловік викрав електрогенератор з аптеки
15:57, 19 грудня 2022 р.
Надійне джерело

На Львівщині чоловік викрав електрогенератор з аптеки

37-річний мешканець одного з сіл Самбірського району викрав  електрогенератор з аптеки в Дрогобичі.

17 грудня правоохоронцям повідомили про крадіжку електрогенератора з аптеки на вулиці Грушевського в місті Дрогобич. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівщини

Правоохоронці вивчили записи з камер відеоспостереження і встановили, що до вчинення крадіжки причетний 37-річний мешканець одного з сіл Самбірського району.

Чоловіка затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Також правоохоронці виявили та вилучили у нього речові докази.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Триває досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід. 

У Дрогобичі чоловіка затримали зловмисника за підозрою у крадіжці електрогенератора з аптеки, Фото: пресслужби поліції Львівщини

У Дрогобичі чоловіка затримали зловмисника за підозрою у крадіжці електрогенератора з аптеки, Фото: пресслужби поліції Львівщини

Читайте також: Козицький повідомив, яка ситуація у Львові та області станом на 19 грудня

Фото на головній: пресслужби поліції Львівщини 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #поліція #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...