
11:28, 22 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
Поблизу Львова водій фури на смерть збив пішохода, - ФОТО
У селі Зимна Вода сталася смертельна ДТП.
21 жовтня близько 18:40 у селі Зимна Вода Львівського району сталася смертельна автопригода. Водій фури на смерть збив чоловіка.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
Як попередньо встановили правоохоронці, 61-річний водій автомобіля MAN», мешканець Вінницької області, наїхав на 57-річного львів’янина. На жаль, незважаючи на зусилля медиків, чоловік від отриманих внаслідок ДТП травм помер у лікарні.

У Зимній Воді сталася смертельна ДТП, Фото - поліція Львівщини
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. Винуватцю ДТП загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Читайте також: Стало відомо ім'я коригувальника вогню по Яворівському полігоні: тоді загинуло понад 50 військових, - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:31, 8 квітня
12:50, 31 березня
14:00, 5 квітня
10:31, 4 квітня
06:13, 4 квітня
live comments feed...
Коментарі