• Головна
  • Що відомо про російську атаку на Львівщину 13 жовтня
09:43, 14 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Що відомо про російську атаку на Львівщину 13 жовтня

Дві ракети ворога влучили у військовий об'єкт на Львівщині. 

13 жовтня армія росії ракетами обстріляла Львівщину. Дві ракети ворога потрапили у військовий об'єкт у Золочівському районі. 

Про це розповів голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький. 

За його словами, військовим ПвК "Захід" вдалося збити 4 крилаті ракети рашистів, однак 2 таки потрапили в ціль. Випустили ракети з акваторії Чорного моря. На щастя, ніхто не постраждав. 

"Дякуємо усім нашим захисникам, які не дозволяють окупанту досягати своїх цілей", - додав очільник області. 

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на ранок 14 жовтня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обстріл_львівщини #ракетний_обстріл_львівщини #новини_львівщини #новини_львів #потрапили_у_військовий_об'єкт #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Україна дає відсіч російській навалі, яка почалася 24 лютого 2022 року. Росіяни обстрілюють міста, гинуть мирні жителі. ЗСУ дає гідну відповідь терористам рф.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...