
10:21, 13 серпня 2022 р.
Надійне джерело
Як минула доба у Львові та області: головне станом на 13 серпня
Максим Козицький повідомив про головне у Львові та області за добу.
Станом на ранок 13 серпня у телеграм-каналі голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, як минула доба у Львові. Зокрема, за його словами сповіщень про повітряну тривогу не було. В області доба пройшла спокійно.
За добу двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 302 людини. До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушила 751 особа.
Через пункти пропуску у Львівській області за добу з України виїхали 22 тисячі 282 людини. Повернулися – 22 тисячі 619 осіб. З них – 21 тисяча 344 українці.
Поліція області опрацювала 1518 звернень щодо підозрілих осіб та об'єктів.
Окрім того, на Львівщині розпочалася нова хвиля коронавірусу. На початку тижня в області зафіксували 218 випадків захворювання. За останній тиждень кількість нових хворих зросла на 30%. 134 пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні. З них 7 – діти. Найбільше хворих у Львівському, Дрогобицькому і Золочівському районах. Найкращий захист – вакцинація.
Львівська область – лідер в Україні за результатами Національного мультитесту. У нас 88 випускників шкіл отримали по 200 балів з трьох предметів. З двох предметів по 200 балів здобули 303 людини, з одного – 1035 осіб.
Читайте також: У Львові синоптики попереджають про дощі та грози 13 серпня
Фото на головній: Романа Балука
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Останні новини
Оголошення
14:05, 3 березня
14:10, 12 березня
14:12, 5 березня
11:22, 7 березня
19
live comments feed...
Коментарі