• Головна
  • Який нікотин використовується в одноразових електронних сигаретах
Новини компаній
09:00, 29 червня 2022 р.

Який нікотин використовується в одноразових електронних сигаретах

Новини компаній

Процес паріння одноразових електронних сигарет суттєво відрізняється від використання вейпів, які заправлено жижею зі звичайним нікотином. В одноразках міститься сольовий нікотин достатньо високої міцності — 5%. В результаті його властивостей перекур складається всього з декількох затяжок, а вгамувати нікотиновий голод можна практично одразу. А все через те, що така речовина напрочуд швидко засвоюється організмом.

Який нікотин використовується в одноразових електронних сигаретах, фото-1

Якщо порахувати, то власник, наприклад, популярної в Україні одноразки Elf Bar 1500 за один перекур поповнює організм сольовим нікотином в кількості 0,32–0,48 мг. Звичайно, точний показник залежить від манери паріння, зокрема від глибини затяжки. Хоча досвідчені вейпери не радять надто глибоко втягувати пару під час використання одноразових електронних сигарет. Це може призвести до передчасного перегорання випарника та необхідності купувати новий пристрій для паління. Але повернімося до сольового нікотину. Які переваги та особливості використання такої речовини в одноразових pod системах? Спробуємо розібратися!

Що треба знати про сольовий нікотин: 7 цікавих фактів

Розробили таку речовину в США з дуже шляхетною метою — допомогти людям, які бажають позбутися звички курити. Відразу сказати рішуче «ні» нікотиновій залежності напрочуд складно. Паріння пристроїв з рідиною на основі сольового нікотину покращує емоційний стан колишніх курців та поступово остаточно привертає їх на сторону пари.

Який нікотин використовується в одноразових електронних сигаретах, фото-2

Ось 7 фактів, які допоможуть зрозуміти головні особливості сольового нікотину, який використовується в рідинах одноразових електронних сигарет:

  • Безпечність використання речовини в одноразках підтвердили під час лабораторних досліджень, які проводились в США. Незалежні експерти, що займаються контролем за якістю харчових продуктів та ліків, не виявили шкідливого впливу сольового нікотину на організм, якщо, звичайно, не перебільшити з дозуванням.

  • Технологія отримання нікотинової солі достатньо складна. Її буквально витягують з листа тютюну, тому за чистотою така речовина переважає звичайний нікотин.

  • Завдяки вирівнюванню кислотно-лужного балансу речовина має рівень Ph, однаковий з людським організмом. Потрібні параметри отримують шляхом нейтралізації луги кислотою. В результаті сольовий нікотин набагато краще сприймається людиною, не викликаючи токсикозу та відторгнення.

  • Нікотинова сіль практично одразу потрапляє в кров та довше виводиться з організму. З практичної точки зору це означає, що насититися можна всього за декілька затяжок, а відчуття нікотинового голоду повернеться не так швидко. Тому кількість перекурів знижується.

  • Ще одна причина, чому нікотиновий голод вгамовується після пари-трійки тяг — висока міцність рідин на основі нікотинової солі. Якщо масова доля звичайного нікотину на рівні 18 мг/мл (або 1,8%) вже вважається високою, то міцність жижі в одноразках — 50 мг/мл (5%).

  • Використання одноразових електронних сигарет значно менше дратує ротову порожнину у порівнянні з іншими пристроями для паріння та тим паче звичайними цигарками.

  • В картриджі популярної в Україні моделі одноразових електронних сигарет Elf Bar 1500 міститься 4,8 мл жижі. Це означає, що в баці є аж 240 мг сольового нікотину. І це при тому, що одночасно прийнята доза від 50 мг вважається для людини смертельною. Однак не слід панікувати. За 2–3 затяжки шанувальник паріння направляє в організм в середньому лише 0,32–0,48 мг нікотину із розрахунку, що одноразка розрахована на 1500 тяг. Навіть якщо користувач любить більш глибоко вдихати чи затягнеться ще раз, в організм не попаде нікотину більше, ніж при курінні однієї цигарки звичайної міцності (1 мг).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...