• Головна
  • Львівщина прощатиметься із Героєм Русланом Грехом, який загинув на фронті
12:11, 19 червня 2022 р.
Надійне джерело

Львівщина прощатиметься із Героєм Русланом Грехом, який загинув на фронті

Захищаючи Україну загинув ветеран АТО Руслан Грех. 

Як повідомили у пресслужбі Дрогобицької міськради, 19 червня Львівщина прощатиметься з Героєм Русланом Грехом, який загинув на Луганщині. Військовослужбовець був ветераном АТО та ООС. 

Дрогобиччани зустрінуть захисника о 11:00 год на Перехресті Героїв (перетин доріг Львів – Трускавець та Стрий – Дрогобич). Після цього домовину з тілом воїна повезуть до будинку на вул. Грушевського, 79/2.

Похорон військового відбудеться о 14:00 год у селі Снятинка.

На фронті помер ветеран АТО Руслан Грех, Фото - Дрогобицька міськрада

На фронті помер ветеран АТО Руслан Грех, Фото - Дрогобицька міськрада

Довідково. Руслан Грех народився у Дрогобичі. Навчався у Школі №15, а згодом в ПТУ-15 за фахом фрезерувальник. Працював в ДЕПО Дрогобич. Проживав у селі Снятинка, звідки родом його дружина. Сім’я виховала сина і доньку, дочекалися онуків.

Полеглий Руслан Грех був ветераном АТО/ООС, захищав Україну ще з 2014 року, служив у трьох бригадах. З початком повномасштабного вторгнення знову став на захист країни.

Загинув сержант під час виконання бойового завдання у районі Лисичанська на Луганщині 11 червня. А 1 червня Герою виповнилося 52 роки.

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на 19 червня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Помер_воїн #прощання_з_воїном_на_львівщині #помер_руслан_грех #помер_на_фронті #прощання_з_українським_героєм #новини_львівщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Україна дає відсіч російській навалі, яка почалася 24 лютого 2022 року. Росіяни обстрілюють міста, гинуть мирні жителі. ЗСУ дає гідну відповідь терористам рф.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...