• Головна
  • На Львівщині діти виростили розсаду, аби придбати квадрокоптер для захисників
17:21, 25 травня 2022 р.
Надійне джерело

На Львівщині діти виростили розсаду, аби придбати квадрокоптер для захисників

У Миколаєві діти власними силами збирали кошти, щоб допомогти ЗСУ.

Учні недільної школи при храмі Успіння Пресвятої Богородиці в місті Миколаїв, що на Львівщині, організували благочинний ярмарок, аби заробити на квадрокоптер для захисників на фронт. Про це повідомили у пресслужбі Львівської військової адміністрації.

«Ідея виникла ще на початку війни. Хотіли якось заробити кошти, щоб допомогти армії потрібними речами. Спочатку плели маскувальні сітки. На Вербну неділю продавали місцевим мешканцям власно зроблені святкові букетики з верби. Кошти віддали на придбання бронежилета для земляка, який йшов на фронт. На Великдень малювали крашанки, щоб передати нашим захисникам», - розповіла керівниця недільної школи, наставниця дітей Олена Сотник.

А в березні діти віком 8-12 років висіяли розсаду помідорів, капусти та квітів. Дбайливо поливали, доглядали, а потім розсадили в роздільні ємності. Клієнтами вихованців стали парафіяни, які вертались з недільного богослужіння та купували розсаду. Вдалось вторгувати майже 3 тисячі гривень. Ці кошти планують витратити на закупівлю квадрокоптера.

Цікавих ідей у вихованців недільної школи – багато. До прикладу, 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, планують провести майстер-клас з бісероплетіння та ниток для маленьких миколаївчан та малечі, що приїхали з інших міст.

Читайте також: На Львівщині знижується кількість заражень коронавірусом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виростили_розсаду #діти #допомога_зсу #збір_коштів #квадрокопетр #новини_львівщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...