![](https://s.032.ua/section/logo/upload/pers/40/logo.png?20250216)
13:05, 16 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
Як зросла кількість вакцинованих у Львові за минулу добу: статистика
За минулу добу у Львові вакцинували 6 158 осіб.
15 жовтня у Львові від коронавірусу вакцинували рекондрну кількість осіб - 6 158 жителів, з них другу дозу вакцини отримали 2047 осіб. Щеплення проводило 44 бригади. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
Зокрема, щеплено:
- вакциною AstraZeneca - 667 осіб (із них 2-ою дозою 178 осіб);
- вакциною CoronaVac - 1625 осіб (із них 2-ою дозою 387 осіб);
- вакциною Pfizer - 3866 осіб (із них 2-ою дозою 1482 особи).
Ситуація із вакцинацією у Львові загалом:
![Вакцинація у Львові: статистика за 16 жовтня Вакцинація у Львові: статистика за 16 жовтня, Фото: пресслужби Львівської міськради](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вакцинація у Львові: статистика за 16 жовтня, Фото: пресслужби Львівської міськради
Зазначимо, із 1 листопада міськрада анонсувала, що заборонятиметься відвідування закладів харчування, торгових центрів, непродовольчих ринків, закладів розміщення, закладів сфери послуг (салони краси та перукарні) без наявності у всіх відвідувачів та персоналу сертифікатів про вакцинацію або негативного ПЛР тесту, зробленого не пізніше ніж 72 години.
Нагадаємо, кореспондентка 032.ua повідомляла, що на цих вихідних у Львові працюватимуть п'ять центрів вакцинації.
Читайте також: Карантин у Львові: нові правила для відвідувачів лікарні та пацієнтів
Фото на головній: пресслужби Львівської ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:06, 12 лютого
live comments feed...
Коментарі