• Трималися до 73 хвилини: «Львів» з великим рахунком програє дома «Шахтарю», - ФОТО
21:57, 30 липня 2021 р.
Надійне джерело

Сьогодні, 30 липня, у матчі 2-го туру Прем'єр-ліги ПФК «Львів» вдома на  «Львів Арені» приймав донецький «Шахтар».

Вже 22-й секунді матчу могла статись сенсація. Ернест міг відкрити рахунок — після помилки захисників прорвався до штрафної та завдавав удар, на жаль мʼяч пролетів повз ворота.

Але потім ігровою та територіальною перевагою заволоділи «гірники».

На 9-й хвилині Манор Соломон подав в штрафну на Траоре — але після удару головою буркінійського форварда мʼяч після рикошета від газону полетів вище воріт

На 22-хвилині Тете завдав дальній удар поза штрафної — мʼяч знову вище воріт.

Трималися до 73 хвилини: «Львів» з великим рахунком програє дома «Шахтарю», - ФОТО, фото-1, Фото: ФК "Шахтар"

Алан Патрік на 23-й хвилині б'є по воротах, але Костик відбиває мʼяч

Ернест на 28-й хвилині отримує жовту картку за фол проти Додо.

На 39-й хвилині легіонер «Шахтаря»Тете теж отримує жовту картку за фол проти Шини.

На 43-й хвилині удар Соломона відбиває Кузик.

На останній хвилині першого тайму Шина встигає завершити контрвипад львівʼян ударом, але м'яч попадає в Марлона.

На початку другого тайму знову мали добру нагоду забити «містяни». Ернест пройшов по лівому флангу та видав пас в штрафну на Шину — бразилець бив с льоту, але Трубін був на місці.

На 54-й хвилині Корнієнко отримав жовту за фол на Шині.

На 64 хвилині Де Дзербі, щоб переломити хід гри кидає в бій «стару гвардію» - замість Тете та Корнієнко виходять Марлос та Ісмаїлі.

Ще через дві хвилині свій хід робить Безсмертний — на полі замість Нича та Політило виходять Алваро та Ренан.

І буквально зразу заміна наставника «містян» могла стати результативно.

Ренан на 70-й хвилині вийшов фактично сам на сам з Трубіним, але «забув» вдарити по воротах та проґавив свій гольовий шанс.

На 72- хвилині Де Дзербі знову додає "гірнякам" швидкості— замість Алана Патрика та Маркоса виходять на полеПедріньо та Майкон.

І в підсумку заміни Дзербі зіграли на всі сто відсотків і вирішили долю гри.

З початку Марлос на 73 хвилині зробив навіс в штрафну на Траоре — і буркінійський форвард ударом головою відкрив рахунок у матчі.

На 76-хвилині Педріньо б'є здалеку — Кузик на місці.

На 85-й хвилині «гірняки» відзначились вдруге. Дентіньо, якій замінив Траоре забив гол через кілька секунд після появи на полі. Бразилець отримав мʼяч в центрі штрафної після пасу з лівого флангу Ісмаїли та точно пробив - 0:2.

А уже в компенсований «Шахтар» під час після позиційної атаки, за участю Соломона, Марлоса і Додо забив третій гол. Мʼяч від захисника відлетів до Педріньо і бразилець точним ударом в кут воріт довів рахунок до розгромного.

«Львів» програє з великим рахунком, але демонструє непоганий футбол, який залишає надію вболівальникам на те, що в цьому сезоні команда Безсмертного ще зможе нас приємно здивувати.

30 липня. 19:00