
10:12, 8 квітня 2013 р.
«Пташина писанка» розкаже про пернатих міста і поєднає нові знання із традиціями писанкарства
Наймолодші львів’яни розписуватимуть писанки і вивчатимуть львівських птахів у Природознавчому музеї перед Великодніми святами.
Державний природознавчий музей НАН України запрошує маленьких львів’ян від 3 до 12 років на пізнавально-екологічну акцію «Пташина писанка» . Учасники акції та їхні батьки навчаться розрізняти найпоширеніших львівських птахів за їхнім зовнішнім виглядом, забарвленням яєць та пташиним співом.
Цей захід допоможе найменшим мешканцям міста довідатися більше про пернатих міста і поєднати нові знання із традиціями писанкарства. Квітень в нашій уяві пов’язаний з приходом весни та поверненням птахів із вирію. Поряд з нами у місті живе понад 100 видів різних птахів, але ми так мало про них знаємо. Найбільше християнське свято, Великдень, не обходиться без пташиних яєць – писанок, крашанок, крапанок.
«Діти потраплять у казку, зможуть відчути себе добрими героями, які допомагатимуть птахам. Внаслідок чар яйця птахів втратили своє забарвлення, і тепер різні птахи не можуть розшукати свої кладки. Працівники музею та волонтери допоможуть дітям розфарбувати яйця у кольори, що відповідають різним видам птахів. Діти отримають сувеніри на згадку про добру справу та разом з батьками дізнаються багато цікавого про життя птахів – будівництво гнізд, відкладання яєць і піклування про пташенят, а також про те, що роблять птахи, які вирішили жити без гнізд. Діти стануть не лише маленькими чарівниками, а й маленькими екологами», - розповідає Наталія Дзюбенко, головний зберігач фондів Музею.
Пізнавально-екологічна акція для дітей «Пташина писанка» – це перший крок природознавчого музею у екологічній освіті найменших мешканців міста. Акція проводиться у рамках проекту «Динамічний музей» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Відкриття музею для відвідувачів у 2015 році стане результатом співпраці Природознавчого музею і фонду Ріната Ахметова.
Захід відбудеться 27 та 28 квітня з 12.00 до 18.00 году подвір’ї музею за адресою: вул. Театральна, 18.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі