11:32, 13 березня 2013 р.
Компанії Астеліт (бренд life :) відмовили у продовженні ліцензії на міжнародний і міжміський зв'язок.
Понад 50% львів’ян користуються стартовими пакетами life, але вже скоро розмов без зобов’язань може і не бути. Зараз вирішується доля діяльності самої компанії.
Нацкомісія з питань регулювання зв'язку відмовила компанії Астеліт (бренд life :)) - третьому за величиною оператора стільникового зв'язку в країні - у продовженні дозволу на міжнародний і міжміський зв'язок, пише газета Коммерсант-Україна в статті дзвінків дали відбій.
Повідомляється, що замість відомство запропонувало оператору отримати дві нових ліцензії за 11 млн грн, що втричі більше ціни продовження нинішнього дозволу. У компанії не виключають можливість вирішення конфлікту в суді, що колись уже вдавалося Укртелекому і Vega.
Відзначається, що компанія домагалася від комісії продовження діючого дозволу, термін дії якого завершується в червні. Подібний варіант передбачений законом « Про телекомунікації» , прийнятим в 2004 році.
У свою чергу, в НКРСІ вважають, що ця норма поширюється тільки на ліцензії, видані після 2004 року (Астеліт отримав ліцензію в 2003 році), і пропонують компанії отримати дві нових за ціною 8990000 грн (на міжнародний зв'язок) і 2, 04 млн грн (міжміський зв'язок на 6 регіонів).
На даний момент у оператора ще не визначилися, чи будуть оскаржувати рішення відомства в суді, але подібний варіант розвитку подій не є винятком, повідомив один з топ-менеджерів оператора.
"Ми поки не отримали офіційної відповіді НКРСІ. Остаточне рішення приймемо після ознайомлення з ним", - розповіли виданню в Астеліті.
Як відзначає видання, схожі проблеми були і у інших операторів: у 2010 році НКРСІ відмовляла в продовження дозволів Укртелекому, а в 2011-му - групі Vega. В обох випадках компанії виявлялися переможцями в суді і домагалися переоформлення дозвільних документів. Однак, як підкреслює видання, Укртелекому допомогло втручання властей, які були стурбовані прийдешньої приватизацією компанії.
Член комісії Ігор Сиротенко тим не менш не знаходить схожість між рішеннями регулятора за документами Астеліту, Укртелекому та Vega. "Ми розбираємо кожен випадок окремо: ліцензію" Астеліту "ми не можемо продовжити, тому що такого виду діяльності, як" міжнародна і міжміський зв'язок ", зараз немає. Необхідно отримувати дві окремі ліцензії", - заявив чиновник. Чому такі ліцензії були продовжені двом іншим операторам, він не розповів.
Видання додає, що в схожу ситуацію раніше потрапляв і лідер ринку Київстар. Однак, компанія вирішила не вступати у відкритий конфлікт з чиновниками. Таким чином, в 2011 році найбільший оператор відкликав свій позов до відомства з вимогою продовжити дію дозволів і заплатив 19,4 млн грн за одержання двох окремих ліцензій.
Раніше повідомлялося, що cобственнік ТМ life :) скоротив чистий збиток більш ніж на чверть.- пише korrespondent.net
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
10:00, 9 січня
13:22, 3 січня
10:31, 2 січня
09:49, 9 січня
live comments feed...
Коментарі