09:12, 23 червня 2020 р.
Надійне джерело
Робота для студентів у Львові: найпопулярніші професії та скільки можна заробити в умовах карантину
Фото умовне з відкритих джерел
В умовах пандемії COVID-19 пошук роботи став дуже гострою проблемою, адже низка підприємств закрилася, а більшість перейшла на дистанційний режим. Працевлаштування хвилює багатьох, зокрема, і студентів. Під час навчання хтось хоче знайти підробіток, стати незалежним від батьків у матеріальному плані, розпочати будувати кар'єру.
У коментарі журналістці 032.ua власниця львівської рекрутингової компанії "HR TEAM - пошук неймовірних людей" Ярослава Бондаренко зазначила: можливість заробляти у таких умовах у студентів є. Працювати можна віддалено, з офісу, мати гнучкий та комфортний графік роботи.
За місяць молодь орієнтовно може отримати від 7 000 гривень. Все залежить від виконаних завдань та кількості відпрацьованих годин. Ярослава Бондаренко виокремила найпопулярніші професії для студентів.Пропонуємо ознайомитися з добіркою найпопулярніших професій для студентів, у яких можна реалізувати себе навіть під час карантину.
Кур'єр із доставки їжі
Наразі одна з найпопулярніших професій для студентів - кур'єр із доставки їжі. У період карантину кількість охочих влаштуватися на цю позицію зросла у декілька разів. Ставка орієнтовно 400 гривень за зміну, також можуть бути додаткові відсотки. Орієнтовний графік роботи - три зміни робочі, три вихідні. Варто зауважити, що ця робота популярна не лише серед студентів, тому конкуренція збільшується.
SMM-менеджер
SMM-менеджер - це хороший варіант роботи для студентів, адже її можна поєднувати з навчанням. Фахівці у цій сфері працювати можуть або з офісу, або дистанційно. Від цього і залежить заробітна плата. Якщо працювати на цій посаді з офісу, мати чіткий графік роботи, виконувати поставлені вимоги, то можна отримувати від 10000 гривень. Якщо робота віддалена, то оплата залежить від кількості годин роботи та проєктів - орієнтовно від 3000 до 5000 гривень.
Робота у сфері IT
Щодо IT-ринку, то зазвичай тут потрібні вже досвідчені спеціалісти. Однак, студенти, які навчаються на комп'ютерних технологіях, закінчили курси по відповідних напрямках, можуть спробувати розвиватися у цій сфері. Для прикладу, стати ілюстраторами, дизайнерами, тестерами, розробниками. Якщо ви не хочете сидіти в офісі та пов’язувати свою кар’єру з українською ІТ-компанією, то можете спробувати працювати фрілансером на іноземну компанію, наприклад. Студент може заробляти у ІТ від 200 доларів.
Менеджер з продажу
Зараз одна з популярних професій, зокрема і для студентів - менеджер з продажу. Їхнє основне завдання - продати. Отож, заробітна плата залежить безпосередньо від комунікаційних здібностей людини. Зазвичай менеджери з продажу працюють на відсотки, тому в одній компанії та на однаковій посаді люди заробляють по-різному. Ставка орієнтовно від 5000 грн та відсотки.
HoReCa
HoReCa - це термін, що позначає сферу індустрії гостинності. Тобто це представники сфери обслуговування. Для прикладу, кухарі, офіціанти, помічники барменів. У середньому вони отримують ставку від 350 грн за день (орієнтовно 12 робочих годин). Додатково можуть мати відсотки від каси або чайові. Все залежить від місця роботи. Можливий варіант, коли офіціант працює лише на відсотки від каси.
Оператор кол-центру
Оператор кол-центру - це також один із можливих варіантів роботи для студентів. Графік зазвичай стабільний, не завжди гнучкий. Можуть бути і нічні зміни, залежить від компанії. На цій посаді фіксовані зарплати, орієнтовно від 9 000 грн.
"Вибір працевлаштування залежить від мети студента. Перед початком роботи варто зрозуміти: що я вмію та можу робити, що не хочу робити. Також потрібно визначитися - скільки хочу отримувати, яка сфера подобається. Відповідно до цього потрібно обирати відповідну діяльність для розвитку. Однак, якщо хочете підробити декілька місяців на канікулах, то у такому випадку можна йти працювати у сферу обслуговування. Для прикладу, кухарем, офіціантом, помічником бармена", - зазначає власниця львівської рекрутингової компанії.
Додамо, шукати роботу можна на сайтах пошуку роботи, у соціальних мережах. Якщо є конкретна ціль, то варто звертатися безпосередньо у компанії.
Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua дізналася у рекрутерки універсальні поради, як вдало скласти резюме та пройти співбесіду.
Читайте також: "Айтішником" може стати кожен: власниця HR-компанії розповіла про феномен ІТ-сфери у Львові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:52, 30 грудня 2024 р.
4
17:04, 6 січня
51
10:39, 8 січня
09:02, 31 грудня 2024 р.
live comments feed...
Коментарі