• Головна
  • Що не так із урядовими етапами відновлення роботи громадського транспорту
22:07, 18 травня 2020 р.
Надійне джерело

Що не так із урядовими етапами відновлення роботи громадського транспорту

Фото: @greyflint

Фото: @greyflint

Нещодавно у Міністерстві інфраструктури України оприлюднили план відновлення роботи пасажирського транспорту після жорстких карантинних обмежень. За даними міністра Криклія, усього має бути три етапи. На першому - відновлять роботу міського громадського транспорту, крім маршруток, і приміські рейси; внутрішньообласні маршрути та наполовину - роботу приміських поїздів, а також Інтерсіті, нічних експресів та авіасполучення по країні. На другому - поновлять роботу маршруток, міжобласні й міжнародні автобусні рейси, усі поїзди відповідно до графіку. На третьому - знову курсуватимуть міжнародні поїзди та авіарейси. Дати впровадження етапів ще мають узгодити з Міністерством охорони здоров'я. Нововведення наберуть чинності за умови дотримання усіх санітарних карантинних заходів: дистанції між пасажирами, наявності у всіх масок, дезінфекції транспорту тощо.

План відновлення роботи громадського транспорту, Міністерство інфраструктури

Спеціаліст у сфері пасажирського транспорту Дмитро Малушенко розкритикував презентований план і назвав його відірваним від реальності. Чоловік переконаний, що класифікація транспорту у плані не відповідає тій, що прописана у законах “Про автомобільний транспорт”, “Про міський електричний транспорт”, “Про залізничний транспорт”.

Зокрема, піддались критиці заборона запуску маршрутних таксі та приміських маршрутів на першому етапі реалізації плану. А терміну "внутрішньообласні перевезення" у законах взагалі немає, так само це не пояснено і в пропозиціях міністерства.

Третій етап передбачає запуск за потреби сезонних пасажирських поїздів по Україні. "Уже сезон, а ви ще не знаєте про потребу? У чому проблема зв'язатись з курортними регіонами і дізнатись про стан реалізації путівок? Знову все робимо наугад?", - наголосив Дмитро Малушенко.

Головне зауваження спеціаліста полягає у тому, що в Україні є пасажиропотік і було б правильно запустити усі види транспорту разом, щоб розподілити пасажирів і уникнути скупчення людей. Таким чином це дасть свої плоди не лише на логістику, але й для роботи економіки загалом. І Міністерство, на думку Дмитра Малушенка, мало би допомогти перевізникам України правильно спланувати свою роботу. Зараз же це виглядає як: "У мене особисте авто, а ви ходіть пішки або сидіть вдома".

Читайте також: Як отримати допомогу по безробіттю від держави в умовах COVID-19

За матеріалами сайту "Про мобільність"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Львова #транспорт #етапи відновлення #Мінінфраструктури #Криклій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Усі матеріали, що стосуються поширення коронавірусу у Львові, Україні та світі, останні новини від державної влади та міста, корисна інформація для українців, поради від лікарів, актуальна інформація про роботу закладів громадського харчування, торгових центрів тощо.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...