16:17, 13 травня 2020 р.
Надійне джерело
Як працює лікарня ШМД Львова під час пандемії: що змінилося
Фото: suspilne.media
Під час пандемії в Україні з'явилися нові виклики закладами охорони здоров'я. Зокрема, зросли потреби у засобах індивідуального захисту, засобах дезінфекції, у збільшенні кількості ліжко-місць для хворих.
Кореспондентка 032.ua дізналася, як працює під час пандемії та чи адаптована до нових реалій клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова, у медичної директорки з лікувальної роботи, відповідальної за роботу з коронавірусною хворобою Лесі Кобецької.
Під час пандемії у Львівській області визначили 10 медичних закладів для госпіталізації хворих на COVID-19. Клінічна лікарня ШМД Львова визначена закладом, який надає ургентну невідкладну допомогу.
"З початку введення карантинного режиму алгоритм роботи лікарні змінився. Є два пости - на першому та другому поверхах, де чергують медсестри, які дистанційно вимірюють температуру. На вході у лікарню та у кожному відділенні є дозатори для дезінфекції рук. Також є години відвідування для рідних - з 10:00 до 12:00 та з 15:00 до 17:00", - розповідає Леся Кобецька.
Зазначимо, наразі пройти у лікарню можуть лише родичі пацієнтів по перепустках, які видають лікарі, також пацієнти, що потребують невідкладної допомоги, або ті, яких доставляють бригади швидкої допомоги.
Щодо підготовки лікарні ШМД Львова до прийому пацієнтів хворих на коронавірус. Медична директорка з лікувальної роботи зауважує, якщо у пацієнта, що потрапляє з хворобою, паралельно виявили ознаки коронавірусу та його не можуть перенаправити у заклад, який визначений для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, його ізолюють у лікарні ШМД.
У лікарні передбачені ізолятори в кожному відділенні, як для жінок, так і для чоловіків. Якщо людина потребує оперативного втручання, то визначена операційна для таких пацієнтів.
"Наразі не госпіталізуємо планових пацієнтів, а лише тільки ургентних - хворих, які потребують невідкладної допомоги, однак таких зараз багато. У деяких відділеннях передбачена кількість ліжок менша, ніж кількість пацієнтів, зокрема - у хірургічному відділенні, неврології, травматології та реанімації. Працюємо в інтенсивному режимі, тому що заклад визначений одним для госпіталізації невідкладних хворих з хірургічною паталогією, інші лікарні визначені для прийому хворих на коронавірус", - додає спеціалістка.
Як розповіла Леся Кобецька, станом на початок травня для роботи персоналу засобів медичного захисту вистачає. Зокрема, медичних масок - 156 тис., респіраторів - понад 4 тис., костюмів біозахисту - 930 штук, рукавичок - 230 тис., захисних окулярів - 500 штук.
Зазначимо, наприкінці квітня вперше у лікарні швидкої медичної допомоги Львова лікарі видалили пухлину в нирці лапароскопічним методом — через невеликі розрізи, що є менш травматично, ніж класичний метод.
Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua дізналася у львівських лікарів про роботу під час пандемії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі