Новини компаній
15:00, 27 квітня 2020 р.
Переваги встановлення сонячних електростанцій для бізнесу
Новини компаній
Використання сонячного випромінювання з метою відтворення енергії – найбільш вигідний метод отримання електрики. Сучасні сонячні станції відомі екологічністю, незалежністю та вигідністю, оскільки сприяють реальному зменшенню плати за електроенергію. Від якості енерговиробничих систем залежить безперебійність роботи підприємств і, відповідно, прибуток. Саме тому варто замовляти промислові сонячні електростанції під ключ лише у перевірених виконавців, що надають повний перелік послуг. Це дає гарантію уникнути непередбачуваності на будь-якому етапі функціонування енергоплатформи.
Сонячні електростанції в Україні: міфи та реальність
Передові європейські країни широко використовують енергію сонця у власних цілях та з метою отримання прибутку. В нашій державі застосування альтернативних джерел енергії лише набирає обертів. Але найчастіше власників бізнесу зупиняють міфи щодо неефективності будівництва сонячних електростанцій, які насправді далекі від реальності.
- Занадто велика ціна питання. Безсумнівно, проектування та монтаж фотоелектричних модулів коштує грошей. Однак кожна ідея передбачає створення бізнес-плану, відповідно до якого очевидна вигода. Сонячні станції окупаються протягом 5 років, а з починаючи з 6го, здатні приносити дохід.
- Погане функціонування через непогоду. Насправді батареї й колектори незначно знижують виробництво енергії. Сучасні технології дозволяють використовувати сонячні промені навіть у похмурий день, максимально всмоктуючи та перетворюючи на електрику.
- Необхідність у великій площі для розташування. Якщо говорити про обладнання, що встановлювалось 5 років тому, можливо, це вимагало великої території. Проте з розвитком технологій розміри станцій зменшились вдвічі. Окрім цього, фотоелектричні (сонячні) модулі часто встановлюють на дахах чи інших площах без цільового використаня.
Мережеві сонячні електростанції як окремий вид доходу
Встановлення власної сонячної платформи дозволяє не лише забезпечити незалежність від централізованого постачання електрики. Окрім власного використання, електроенергію можна продавати. Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» в країні дозволено застосовувати сонячні станції під «зелений тариф». Це дає можливість:
- забезпечити власний бізнес достатньою кількістю електроенергії;
- бути незалежним від централізованої послуги;
- отримувати прибуток від реалізації електрики за вигідними тарифами.
Проект сонячної електростанції передбачає можливість встановлення практично на будь-якій поверхні, як то фасад будівлі, дах або ґрунт. Функціонування системи є абсолютно безпечним для людей та навколишнього середовища, тому може використовуватись навіть житловими комплексами. Окрім цього, якщо говорити, як працюють сонячні електростанції, варто зазначити про сумісність з іншими способами отримання електрики. Систему можна налаштувати на автоматичне перемикання на централізоване постачання у разі несприятливих погодних умов.
Як підключити «зелений тариф»
Щоб заробляти на продажу енергії, варто укласти з державою відповідну угоду. Передує цьому узгоджений бізнес-план сонячної електростанції та безпосередньо її монтаж. У разі замовлення послуги у фахівців, таких як ВЕМА ЗАХІД, замовник отримує технічний та юридичний супровід з можливістю під’єднання до мереж Обленерго. В наслідок цього отримує певні бонуси, як то:
- відсутність витрат на оплату послуги централізованого електропостачання;
- автономність й безперебійність роботи завдяки потужним акумуляторам;
- можливість збільшення продуктивності завдяки додатковому обладнанню;
- низький відсоток зносу фотоелектричних модулів;
- прибуток за тарифом з вигідною прив’язкою до курсу євро.
Отже, замовлення розробки проекту, установки станції та «зеленого тарифу» під ключ дає можливість отримати гарантований дохід та безліч інших переваг.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:03, 16 грудня
51
09:56, 17 грудня
10:06, 23 грудня
42
13:02, 18 грудня
299
02:54, Сьогодні
3
live comments feed...
Коментарі