15:16, 22 січня 2013 р.
УДАР вимагатиме дострокових президентських і парламентських виборів
Партія УДАР погрожує владі достроковими виборами парламенту і президента, якщо влада зірве підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Про це повідомляє прес-служба партії.
"Якщо останні події в Україні перешкодять підписанню Угоди про асоціацію з ЄС, в партії "УДАР" не бачать іншого виходу, як вимагати повної зміни влади в державі – проведення дострокових парламентських і президентських виборів вже цього року", – заявили в УДАРі.
У партії наполягають, що парламент якомога швидше повинен зібратися на позачергову сесію і розглянути ситуацію з дотриманням прав політичних ув’язнених Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.
Також УДАР вимагає звіту в парламенті генпрокурора Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та голови СБУ Олександра Якименка щодо резонансних подій останніх днів, зокрема, і повідомлення у підозрі Юлії Тимошенко у справі про вбивство Євгена Щербаня", - йдеться в повідомленні.
В УДАРі наголосили, що на сесії ставитимуть питання про політичну відповідальність керівників правоохоронних органів країни.
Ударівці також вимагають від президента Януковича припинити демонстративне нехтування правами громадян і думкою європейської спільноти, маніпуляції громадською думкою та відверте залякування політиків і усіх українців.
"Напередодні саміту Україна – ЄС українська влада розвіює останні ілюзії європейських колег і цинічно демонструє, що не збирається виконувати своїх зобов’язань. Правоохоронна система в Україні перетворюється на суцільні "маски-шоу", з політичних ув’язнених намагаються зробити вбивць, а громадян зневажають і залякують", - заявив заступник голови партії УДАР Віталій Ковальчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:57, 3 лютого
14:58, 5 лютого
19:41, 29 січня
10:20, 28 січня
10:48, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі