20:13, 25 вересня 2019 р.
Інноваційні стартапи студентів "Львівської політехніки" підтримає CIG R&D LАВ
Цього тижня компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) уклала Меморандум про співпрацю з Національним університетом «Львівська політехніка».
Як розповіли кореспонденту 032.ua представники компанії, це дозволить студентам вишу та молодим вченим долучитися до освітньо-стипендійної програми CIG R&D LАВ та отримати фінансування на реалізацію стартапів від одного з ключових інвесторів країни.
Програму CIG R&D LАВ запустили два роки тому спільно з Одеським національним політехнічним університетом, а торік долучився також Харківський політехнічний інститут. "Львівська Політехніка" стала третім учасником програми.
Підписання Меморандуму в НУ "ЛП", фото: CIG
"Для нас це можливість стимулювати реалізацію технологічних проектів та формування в Україні IT-ринку", - зазначив керівний партнер CIG Володимир Кривко.
За даними ректора львівського вишу Юрія Бобала, зараз у "Політехніці" навчається близько 37 тисяч студентів, і серед них є багато тих, кого можна залучити до програми та реалізувати інноваційні ідеї.
"Ми робимо акцент на дуальній освіті: вільний графік відвідування занять і вільний графік роботи. Тому, вже починаючи з третього курсу, студенти мають можливість розбудовувати кар’єру. Зокрема, в ІТ-компаніях", - додав Юрій Бобало.
Зазначимо, що команди-учасниці освітньої програми упродовж року отримуватимуть стипендії та менторську підтримку CIG і змагатимуться за можливість виграти фінансування (500 тис. грн) на розвиток свого проекту наприкінці сезону.
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 17 жовтня 2019 року за посиланням.
За два попередні роки було реалізовано кілька проектів-переможців програми, зокрема проекти: віртуальний помічник Jarvis, люмінесцентна плитка для кращої підсвітки вулиць вночі та проект з модернізації теплоенергетичного обладнання для Харкова. Люмінесцентну плитку вже виробляють на замовлення Харківської політехніки та Харківської міськради, а також планують продавати оптом місцевим ОСББ.
Одеський проект віртуального помічника Jarvis, як переконані в CIG, має всі шанси стати конкурентом Google. З розумним асистентом можна спілкуватися, як з ботом, у Telegram чи Viber, але при цьому він допомагає шукати конкретну інформацію, місце розташування, меню закладів, квитки на транспорт, у перспективі - навіть оплата комунальних послуг.
Довідково: Chernovetskyi Investment Group (CIG) – одна з найбільших інвестиційних компаній у Східній Європі, заснована у 2013 році, з інвестиційним потенціалом понад $100 млн. До портфеля фонду входять українські ІТ-компанії Softcube і Zakaz.ua; CIG інвестувала кошти також у платформу для дітей KIDOZ (Ізраїль) і у міжнародний сервіс з продажу автобусних квитків Busfor, проект InnerChef, компанію Kray Technologies.
Нагадаємо, раніше сайт 032.ua показував, як виглядає пологовий будинок на Мечникова у Львові після оновлення та на що розраховувати майбутнім мамам.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
08:32, 10 січня
17:32, 13 січня
13:35, 17 січня
10:33, 10 січня
10:33, 10 січня
live comments feed...
Коментарі