
15:01, 9 липня 2019 р.
Як модернізують Головний залізничний вокзал у Львові, - ФОТО
У Львові оновлюють Головний залізничний вокзал, поряд із модернізацією площі Двірцевої.
Як повідомили у прес-службі "Укрзалізниці", у зв'язку зі зміною інфраструктури перед вокзалом, прохід до будівлі відбувається через огороджені коридори, що ведуть до центрального входу та в приміський касовий зал.

Окрім цього, фахівці Львівського територіального управління філії «Центр будівельних робіт та експлуатації споруд» відремонтували аварійні ділянки сходів до першого перону із західної сторони, відремонтували й побілили фасад головної будівлі зі сторони першого перону, а також - конструктивні елементи опор дебаркадера.

Для покращення навігації Головним залізничним вокзалом Львова на торцях накриття над платформами на конструктивних елементах дебаркадеру встановили натяжні банери з написами «Східна сторона» та «Західна сторона».
Залізничники також обіцяють підтримувати територію у належному санітарно-технічному та естетичному стані, для цього застосовують спеціальну прибиральну техніку.

Фото: Укрзалізниця
Читайте також: Як нова поліція змінила Львів за останні чотири роки: згадуємо ключові моменти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:05, 19 квітня
15
11:54, 12 квітня
09:31, 21 квітня
43
21:17, 13 квітня
6
11:37, 10 квітня
43
live comments feed...
Коментарі