15:32, 17 березня 2019 р.
Як часто львів’яни скаржаться на неякісний транспорт
032.ua дізнавався, куди слід скаржитися львів’янам на неякісний громадський транспорт, як часто пасажири незадоволені якістю перевезень, яких скарг найбільше та хто на них повинен реагувати.
Як розповіла у коментарі 032.ua керівниця відділу «Гаряча лінія міста» Віра Фрис, щодо неякісного громадського транспорту у Львові надходить понад 1000 звернень щомісяця.
“З 1-го січня 2019 року на “Гарячій лінії міста” зареєстровано 4052 звернення щодо транспорту. Найчастіше люди скаржаться на порушення графіків руху (зареєстровано 1605 звернень), порушення правил перевезення (1427 звернень), хамство водіїв, паління у салоні автобуса та використання мобільного телефону за кермом (421 звернення)”, - розповідає Віра Фрис.
Скріншот звернення на "Гарячій лінії міста"
Читайте також: Музика березня: 9 концертів місяця у Львові
За її словами, усі звернення реєструють і скеровують за призначенням.
“Якщо йдеться про маршрут, який обслуговує комунальне АТП №1, ми скеровуємо ці скарги безпосередньо їм. Якщо пасажири скаржаться на поганий стан трамвая чи тролейбуса, ми скеровуємо звернення у “Львівелектротранс”. Усі решта звернення, які стосуються приватних перевізників, ми скеровуємо в міське управління транспорту. Термін, який ми маємо, аби відреагувати на такі звернення - до 10 днів. Протягом цього часу чекаємо відповіді від виконавця і потім надаємо роз’яснення по кожному зверненню. Лише, коли мешканець поінформований про результат його звернення, ми знімаємо скаргу з контролю", - кажуть у "Гарячій лінії міста".
“Усі звернення реєструємо в єдиній базі: сюди входять і телефонні дзвінки від львів’ян, і дописи на сторінку “Гарячої лінії” у Facebook. На онлайн-звернення ми зазвичай реагуємо впродовж 2 днів. Тобто, за цей час мешканець обов’язково отримує зворотний зв’язок. А, якщо його звернення надалі потребує детальнішого розгляду, то ми його про це інформуємо”, - додає Віра Фрис.
Як розповів у коментарі для 032.ua в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, залежно від типу скарг їх або розглядають безпосередньо в управлінні (звернення, що мають інформаційний характер та потребують роз’яснення), або ж скеровують перевізникам для відповідного реагування.
“Бувають випадки, коли перевізник не реагує належним чином на звернення та вчасно не знімає з маршруту неякісний транспорт. Втім, перевіряти кожен автобус щоденно ми не маємо змоги. Щотижня ми проводимо рейди щодо чистоти у салоні автобусів, які виїжджають на маршрути. Загалом впродовж трьох місяців управління оштрафувало перевізників на понад 170 тисяч гривень за порушення якості перевезень”, - зазначив Олег Партика.
Нагадаємо, для звернень громадян у Львові працює «Гаряча лінія міста», на яку можна телефонувати за коротким номером 15-80, або ж писати на їхню сторінку у Facebook.
Крім того, скаржитись на маршрутки можна також звернувшись до Асоціації перевізників Львівщини.
Нагадаємо, з 1 лютого у львівських маршрутках підняли вартість проїзду з 5 до 7 гривень, натомість, приватні перевізники тепер безкоштовно перевозять пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю ІІІ групи.
Раніше 032.ua публікував актуальні графіки руху, якого мали б дотримуватися водії львівських маршруток.
*Повне або часткове відтворення матеріалу без письмової згоди редакції забороняється.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:54, 13 грудня
10:31, 16 грудня
17:16, 18 грудня
09:49, Сьогодні
18
10:20, 19 грудня
live comments feed...
Коментарі