19:13, 21 січня 2019 р.
Гірськолижний курорт "Плай": ціни, скіпаси, траси, - ФОТО
В рамках спецпроекту “Тест-драйв” гірськолижних курортів, журналіст 032.ua підкорив “Плай” і у цьому матеріалі про це детально розповість.
Як доїхати?
Гірськолижний курорт “Плай” розташований в селі Плав’є, Сколівського району, Львівської області. Сюди можна доїхати автомобілем, приміською маршруткою (будь-яка маршрутка, що їде через с.Плав'є) або електричкою з пересадкою (в Сколе, а звідти вже на таксі чи автобусом).
Якщо будете їхати автомобілем, то тримайте курс по автотрасі Київ — Чоп до Стрия. Далі їдете автошляхом Е471, маршрут м.Сколе — с. Коростів — с. Козьова — с. Орява. За останнім селом біля траси розташований ГК “Плай”.
Дорога до гірськолижного курорту хороша, не зважаючи на поодинокі ями. Зверніть увагу на залізний переїзд за м.Сколе і не забудьте збавити перед ним швидкість.
Плюси:
- На території функціонують 2 підйомники і один бугіль, тому для витягу не доводиться довго чекати;
- ГК “Плай” - універсальний курорт. Тут є траси як для професіоналів, так і початківців;
- За карту абонемента не потрібно вносити заставу, адже вона залишається на згадку у відвідувача;
- Встановлені спеціальні підставки для бордів та лиж, де їх при потребі можна залишити;
- Привітні та ввічливі працівники комплексу;
- Тут є пушки, тому завжди лежить пухкий сніг;
- Обладнаний чистий туалет. Туалети розміщені як знизу, так і на самій горі.
- На вершині також розташований кіоск, де можна зігрітися чаєм, глінтвейном чи випити звичайної води;
- Ну і звісно ж, незабутні краєвиди впродовж всього катання.
Мінуси:
- У вихідні через велику кількість автомобілів важко припаркуватися, але місце знайдеться;
- На бічній частині деяких спусків лежить пухкий сніг. Якщо ненароком з’їхати туди — неодмінно застрягнеш і доведеться знімати спорядження та вибиратися пішим ходом. Особливо це проблематично для початківців;
- Коли сильний вітер, то краще не стояти поруч із прикрашеними ялинками, адже іграшки з дерева можуть впасти прямо на Вас (перевірено на собі).
Ціни
Один підйом на бугелі коштує 70 грн у будні дні та 80 грн у вихідні. Одноразовий підйом на кріслі обійдеться в 90 грн та 100 грн відповідно.
Абонемент на пів дня (09:00 — 13:00 або 13:00 — 17:00) коштує 370 грн у будні та 420 у вихідні.
Абонемент на 1 день у будні обійдеться в 740 грн, а у вихідні — 840 грн. Якщо хочете підкорювати схили ГК “Плай” 2 дні поспіль, то це коштуватиме 1270 грн і 1620 грн відповідно. Ціна на 3 дні катання у будні становить 1880 грн і 2420 у вихідні. Абонемент на 4 дні можна придбати за 2360 грн у будні та 3220 грн у вихідні. Також є можливість кататися 5 днів поспіль — обонемент коштує 2920 грн у будні і 4000 у вихідні.
Вартість прокату гірськолижного спорядження
На гірськолижному курорті працює прокат спорядження. За 250 грн можна взяти у прокат лижний або сноубордичний комплект. В нього входять безпосередньо лижі/сноуборд, черевики, палки/шолом. У низький сезон ціни дещо нижчі — комплект обійдеться в 200 грн. Також можна брати спорядження частинами.
Комплекти спорядження для дітей дешевші — 150 грн у високий сезон.
Додамо, що аби отримати спорядження потрібно мати при собі документ, що засвідчує особу. На один документ видають не більше одного комплекту.
Якщо документу не має, то доведеться залишити в заставу повну вартість отриманого спорядження.
Графік роботи
Каси працюють з 9:00 до 16:45. Кататися на схилах гори можна з 9:00 до 17:00.
Де поїсти?
На території ГК “Плай” функіонує бістро “Верховина”. Ціни тут цілком адекватні. Перша страва в середньому коштує 50 грн, ціни на гарніри коливаються від 15 до 35 грн. М’ясні страви обійдуться відвідувачам в середньому в 50 грн. Ціни на салати від 30 до 40 грн.
За каву доведеться заплатити 25 грн. А якщо хочете, аби до напою додали молока чи вершків, то доведеться доплатити 5 грн. Поласувати десертом можна за 35 грн.
Звичайна вода коштує 20 грн за 0.5 л.
Щодо кіосків, що розташовані як у підніжжя, так і на самій горі, то ціни тут не сильно відрізняються: чай звичайний 20 грн, трав’яний чай 25 грн, 0.5 л води 20 грн, 0.5 л Кока-коли 25 грн і глінтвей — 40 грн.
Заносити в приміщення “Верховини” лижне спорядження заборонено. Проте біля закладу облаштовані спеціальні підставки для лиж та сноубордів, де відвідувачі можуть залишити своє спорядження.
Бістро працює з 8:00 до 17:00 год.
Також на території гірськолижного курорту функціонує медпункт:
І є аптека:
І ще трохи фотографій:
Автор матеріалу: Уляна Ситник.
ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:32, 12 грудня
40
13:07, 16 грудня
2
10:57, 16 грудня
10
17:17, 19 грудня
live comments feed...
Коментарі