
15:27, 14 листопада 2012 р.
Шоу в «Старгороді» переходить всі бар’єри людяності, - депутат
У львівському ресторані «Старгород» в вихідні дні публічно вбивають свиней, а потім їх готують на відкритому вогні.
Про таку специфіку ресторану розповів на засіданні Львівської міськради депутат Ерік Парсаданян. За його словами, обов'язковою умовою недільних урочистостей є «умертвіння свині на сцені під спів і музику, а навколо свині в цей час танцюють оголені дівчата». Озвучуючи звернення до мера Львова, Ерік Парсаданян також продемонстрував у сесійній залі фото з цього шоу.
За його словами, ресторан порушує законодавство України, яке забороняє під час розваг наносити тваринам болю, а при «умертвінні» тварина не повинна страждати.
У зв'язку з цим мер Львова Андрій Садовий доручив запросити керівництво ресторану в міську раду для проведення профілактичної бесіди.
«Нехай публічно вибачаться. Якщо не зрозуміють, будемо приймати подальші рішення. Такі речі неприпустимі, не красять місто і львів'ян », - обурився Садовий.
Слід зауважити, що в меню ресторану (його легко знайти в Інтернеті) дійсно сказано, що кожну суботу та неділю тут готують на відкритому вогні цілого барана і порося.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:31, 8 квітня
06:13, 4 квітня
live comments feed...
Коментарі