12:33, 7 вересня 2018 р.
Львів придбає обладнання для очистки фільтрату на Грибовицькому сміттєзвалищі
7 вересня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив закупівлю та використання обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища.
Зі слів директорки департаменту економічного розвитку Ірини Кулинич, у рамках співпраці з ЄБРР по використанню кредитних і грантових коштів, а також комплексної програми рекультивації сміттєзвалища в Грибовичах, закупівлі виконає ЛКП "Зелене місто", - передає 032.ua.
Сума на виконання всієї програми становить майже 35 мільйонів євро. Усі закупівлі відбуватимуться на міжнародних торгах.
За попередньою інформацією, відкачувати очищений фільтрат будуть у каналізацію міста.
Читайте також: У Львові проаналізують діяльність паркувальних майданчиків
Нагадаємо, що у травні 2018 року ЛКП "Збиранка" оголосила відкриті торги на очистку інфільтрату на станції очистки фільтрату полігону ТПВ м. Львова, розміщеного в с. Великі Грибовичі Жовківського району модульною установкою, продуктивністю понад 205 куб.м на добу. Хоч на торги подалося дві компанії, вони так і не відбулися. Основна причина - відхилення всіх тендерних пропозицій, згідно зі Законом "Про публічні закупівлі".
Додамо, що у червні - липні цього року також розгорнувся скандал навколо майбутнього Грибовицького полігону після рекультивації. Влада Львова заявляла, що на місці сміттєзвалища не буде й згадки про сміття, а саме воно придатне лише для рекультивації, але в пояснювальній записці до проекту на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України йшлося про відновлення роботи полігону після проведення реконструкції аж до моменту закриття.
І лише в серпні 2018 року,директор харківської компанії «Дніпрокомунбуд» Олександр Слободанюк представив львівським журналістам проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища поблизу Львова. Цей проект - удосконалена версія проекту рекультивації сміттєвого полігону, який для Львова ще у 2013 році розробив «Гірхімпром».На думку спеціаліста, на стабілізацію тіла полігону піде щонайменше 2 роки часу, після чого на території сміттєзвалища можна буде встановлювати рекультиваційне покриття та сіяти траву, садити кущі та дерева.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:37
Вчора
15:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:31, 12 грудня
16
17:24, 16 грудня
57
13:02, 18 грудня
104
11:59, 23 грудня
live comments feed...
Коментарі