23:30, 27 червня 2018 р.
У центрі Львова хочуть збудувати новий шестиповерховий готель: що відомо про власників
Замість багатоповерхового паркінгу на вулиці вул. Вороного, 4, що у центрі Львова, може з'явитися готель із 2-рівневим підземним паркінгом.
Про це йдеться у додатках до проекту ухвали “Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка”, повідомляє 032.ua.
За попередніми розрахунками, готель матиме до 6 поверхів включно і у ньому буде від 120 до 154 номерів. Водночас, сам підземний паркінг тут хочуть облаштувати для 64 автомобілів.
На фото: візуалізація готелю на вулиці Вороного,4, яка розроблена Державним інститутом проектування міст “Містпроект”
Так, як згідно з визначеними нормами, такий готель потребуватиме близько 20-ти паркомісць, 2/3 паркомісць зможуть використовувати львів'яни.
У протоколі засідання № 9 архітектурно-містобудівної ради від 11 червня 2018 року, повідомляється, що ідея детального плану виникла у зв’язку із зверненням підприємства, якому належить нерухомість за адресою: м. Львів, вул. Вороного, 4.
032 з'ясував, що це за компанія і кому вона належать.
Що це за компанія?
Земельна ділянка на вулиці Вороного 4 належить ТзОВ "Ательєр”.
Компанію було засновано у листопаді 2007 року, а вже наступного року вона купила нежитлові приміщення на вулиці Вороного 4, загальною площею 720,0 кв.м.
Свого часу планувалось, що на вулиці Вороного, 4 буде багаторівневий паркінг, але у 2011-му році в законодавстві було внесено певні зміни, якими в центральних частинах міста дозволено будувати виключно підземні паркінги. Тим більше, що надземні паркінги вимагають певної відстані від вікон житлових будинків, яку тут не можливо забезпечити
Цього ж року ТзОВ «Ательєр» ініціювало розроблення детального плану території на вул. Вороного та бічних вулицях. Цю ідею підтримали у березні і на виконавчому комітеті Львівської міськради.
Згідно з ЄДР, статутний капітал компанії 5 млн гривень, а основний вид діяльності – це сфера готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.
Керівником підприємства є Лунь Іван Юрійович, а належить воно компанії "Ларсун".
Кінцевими бенефіціарними власниками ТзОВ "Ательєр" є Шлапак Арсен Романович і Купибіда Назар Іванович.
Що стосується компанії "Ларсун", то вона була зареєстрована у травні 2018 року із статутником у 6 млн гривень, а її юридичне місцезнаходження на вулиці Назарія Яремчука, 13 у Сокільниках.
Кінцевими бенефіціарними власниками компанії є ті ж самі Купибіда Назар Іванович та Шлапак Арсен Романович. Водночас керівником підприємства є Купибіда Зоряна Володимирівна.
Що відомо про власників ТзОВ "Ательєр"
Назар Купибіда
Назар Купибіда, який є бенефіціарним власником компанії "Ательєр”, є також директором ПАТ «Концерн Галнафтогаз», основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО»
Це підтверджує однакове ПІБ і дата народження, як у біографії директора ПАТ «Концерн Галнафтогаз», яка розміщена на сайті «ОККО» і в ЗМІ, так і у вихідних даних компанії «Ательєр».
Згідно із біографією, у 2000 році Назар Купибіда закінчив економічний факультет Львівського Національного Університету ім. І.Франка, а потім почав працювати спочатку у ВАТ «Концерн Галнафтогаз», а потім у ПАТ «Концерн Галнафтогаз».
З 2012 року у ПАТ «Концерн Галнафтогаз» він працює на посаді директора.
Арсен Шлапак
Судячи із інформації, яку нам вдалося зібрати, Арсен Шлапак відомий у Львові, як власник мережі кав’ярень «KREDENS CAFE», яка діє не лише по Львову, а й у Києві і є сином відомого бізнесмена та колишнього депутата Львівської міськради Романа Шлапака.
Ми знайшли профіль Арсена Шлапака у соціальній мережі Facebook. У ньому немає жодної згадки про компанію «Ательєр». Зазначається тільки, що Арсен Шлапак є виконавчим директором у LTD ESSET, яка більш відома, як мережа кав’ярень «KREDENS CAFE».
У ЄДР вказано, що компанія "ЕССЕТ" належить Шлапаку Роману Мироновичу та Шлапак Уляні Орестівні. Обоє вказали ту саму адресу проживання, що і Шлапак Арсен Романович у вихідних даних компанії «Ательєр».
Роман Шлапак Миронович є відомим бізнесменом у Львові. Колись йому належала мережа супермаркетів «Арсен» і «Барвінок», а у 2012 році ЗМІ оцінили його статитки у $165 млн.
Окрім бізнесової діяльності Роман Шлапак і займався депутатством.
Зокрема, Роман Шлапак кілька разів був депутатом Львівської міськради. Зокрема, його обирали у 1998 році і у 2002 р. Також він працював депутатом і з 2006 по 2010 рр.
У своїх інтерв'ю Романа Шлапак розповідав, що у нього двоє синів, а ЗМІ писали, що мережу супермаркетів «Арсен» він назвав на честь свого старшого сина Арсена.
Переглянувши профіль у соцмережах Арсена Шлапака, ми дізнались, що у нього є брат, якого звати Данило.
Більше того, разом із ним він має стосунок до кав'ярні «Полярня Чехович», що на вулиці Героїв. Про це йдеться у статті англомовного сайту europeancoffeetrip.com.
Керівник компанії Іван Лунь
Іван Юрійович Лунь є відомим львівським готельєром і експертом з туризму. Його називають експертом у своїй спрві і він часто бере участь у різноманітних проектах, які стосуються туризму та має великий досвід роботи у готельному бізнесі.
Згідно із його резюме, яке було опубліковане на сайті "work.ua" ще минулого року, Іван Лунь брав участь у запуску готелю “Асторія” після його капітальної реконструкції, мав досвід роботи над готелем "Ibis Styles" і над запуском девелоперського проекту "Банк Готель" у Львові. Був також генеральним менеджером у Edem Resort & SPA та працював ще над багатьма іншими проектами.
Спеціалізація Івана Луня – це бізнес планування, розвиток бізнесу, проектний менеджмент у рекреації та готельній справі, операційний аналіз роботи готелів, гірських курортів та об’єктів рекреації, підбір готельного оператора і ключової упр.команди, а також операційне управління і постановка бізнес-процесів при запуску готелю.
Іван Лунь добре знайомий із міським головою Львова Андрієм Садовим, адже працював у нього позаштатним радником із питань готельного господарства впродовж п’яти років. Зокрема, з 2007 по 2012 рр.
Сьогодні Іван Лунь, згідно з ЄДР, є керівником Асоціації “Львівський туристичний альянс”, засновниками якого є ТзОВ “Екотель” (готель, що на вул. Сахарова, 42) і ТзОВ “Кумпель-груп”.
Також, згідно з наказом від 27.04.2017 року, Лунь Іван Юрійович входить у склад Громадської ради при управлінні інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку.
***
Нам вдалося поспілкуватися із керівником ТзОВ "Ательєр"
Іван Лунь у коментарі 032 розповів, що наразі говорити детальніше, яким ж буде готель на вул. Вороного,4 ще зарано, адже проектування не розпочиналося. Зараз же компанія чекає на узгодження детального плану території.
“Ідея про будівництво готелю на цій території була запропонована Державним інститутом проектування міст “Містпроект”, як найбільш доцільна та логічна для густозабудованого центру. І ми планували розвивати той вид нерухомості, який буде затверджений чи рекомендований детальним планом території як документом, що розробляють відповідні професіонали-містобудувальники, які враховують потреби мешканців кварталу і міста в цілому. Але хаос і сміття, які знаходяться в центрі міста на Вороного, 4, треба ліквідовувати чим скоріше. Ми готові бути першими у Львові, хто створить підземні контейнери для збору побутового сміття кварталу замість 10 величезних контейнерів, що пахнуть під вікнами прилеглих будинків, особливо у спеку. Говорити детальніше про будівництво готелю можна буде уже після того, як розпочнеться його проектування, а це - трохи пізніше. Наразі нас зорієнтували, що там буде 120-150 готельних номерів і майже 70 паркомісць", - зазначив Іван Лунь.
За його словами, якщо буде затверджений ДПТ, погоджена уся містобудівна і проектна документація, то збудувати шестиповерховий готель із підземним паркінгом можна буде приблизно за півтора роки. До речі, готелем уже попередньо цікавились дві міжнародні готельні мережі.
***
Додамо, що у детальному плані території, яку розробив Державний інститут проектування міст “Містопроект", зазначається, що територія проектування перебуває уже в сформованому міському кварталі громадської та житлової забудови різної поверховості, переважно від 1-го до 5-и поверхів, де є багато пам’ятків архітектури місцевого значення. Сам ж квартал розташований у межах історико-архітектурної заповідної території міста та зони охорони пам’яток культурної спадщини ЮНЕСКО.
Для того, щоб на ділянці площею 0,1848 га на вул. Вороного, 4 звести новий готель із підземним паркінгом,потрібно знести існуючу нежитлову будівлю, яка не належить до цінної забудови, та перебуває сьогодні у незадовільному стані. Окрім цього, тут планують встановити підземні контейнери для сміття.
Розроблений детальний план передбачає також часткове відновлення пасажу Міколяша, який був першою у Львові масштабною будівлею торгівельно-розважального комплексу і розташовувався між будинком №1 на вул. Коперніка та №6 на вул. Вороного.
Для відновлення частини Пасажу Міколяша хочуть використати чотири ділянки, які сьогодні є частинами внутрішньодворових просторів.
Згідно з ДПТ ці ділянки зараз не використовуються для потреб мешканців і служать для паркування кількох автомобілів.
Самі ж мешканці, коментуючи розроблення детального плану території, сказали, що проти відновлення пасажу і будівництва готелю. Люди вважають, що подібні роботи можуть призвести до руйнування прилеглих будинків.
Відтак зареєстрували відповідне звернення до міськради і 15-го червня прийшли на засідання виконкому міської ради, де розглядали питання про погодження детального плану території, обмеженої вулицями М.Вороного, С.Руданського, Ф.Ліста, М.Коперника, пл.А.Міцкевича та просп.Т. Шевченка.
Через незгоду мешканців, ДПТ ще не затвердили на засіданні виконкому і не розглядали депутати міськради, хоч питання про затвердження детального плану вул. Вороного і прилеглих вулиць уже було внесено у порядок денний пленарного засідання від 21 червня під номером 53.
Автор: М.К.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:16, 13 грудня
17:54, Сьогодні
07:48, Сьогодні
10:40, 17 грудня
14:23, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі